Latvijas uzņēmums uzsāk moduļu māju ražošanu ASV

0
760
Foto no Mycabin.lv

Latvijas uzņēmums My Cabin, kas ražo un uzstāda augstas kvalitātes koka karkasa moduļu mājas, kas ir piemērotas dzīvošanai, darbam vai atpūtai jebkurā gadalaikā, uzsācis ražošanu ASV gandrīz 3000 kvm plašā ražotnē, kas atrodas Čikāgā, Ilinoisas štatā.

Latvijā izstrādātie ēku prototipi ir pielāgoti ASV prasībām, un ir atbilstoši visu 50 ASV štatu kvalitātes normatīviem, kā arī starptautiskajai dzīvojamo māju konstrukciju un energoefektivitātes regulai (IRC, 2018). My Cabin mājām ir izturīga un pamatīga konstrukcija, par ko liecina arī to atbilstība ASV regulai – spējai izturēt vēja slodzi līdz pat 209 km/h. My Cabin mājās pielietotie siltumizolācijas risinājumi pat pārspēj normatīvu prasības.

Čikāgas ražotnē jau sākusies pirmo pasūtījumu izpilde. Ražošanas kapacitāte pašlaik ir 50-75 mājas gadā. Uzņēmums plāno to paaugstināt, gan ieviešot arvien efektīvākas ražošanas metodes, gan paplašinot piedāvājuma portfeli ar jauniem, inovatīviem ēku modeļiem. Tirdzniecība ASV uzsākta sadarbībā ar ražošanas un izplatīšanas partneri Prefabpads LLC, ar kuru My Cabin sadarbību veic uz franšīzes pamata.

Pārdošanā tikko nonācis arī jauns My Cabin mājas modelis – My Milla 40. Ar platību 47.8 kvm, kas izvietota divos stāvos, šī ir līdz šim lielākā My Cabin gatavā moduļu māja. Līdzīgi kā mazāko My Cabin modeli, arī šo māju uzstāda gatavu tūlītējai dzīvošanai.

Uzņēmums My Cabin savu darbību uzsāka, klientiem piedāvājot koka karkasa brīvdienu mājas trīs dažādos izmēros, kuras iespējams kombinēt kā komplektu. Moduļu mājas tiek piegādātas pilnībā gatavas, un to ražošanā izmantoti ilgtspējīgi un galvenokārt Latvijā ražoti materiāli.