LBTU VMF teritorijā atklāta moderna būve kaķu izmitināšanai

0
381
Publicitātes foto

Viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem AS LNK Industries ekspluatācijā nodevis klaiņojošo kaķu izmitināšanai modernu būvi Kaķu māja, kas tapusi ar LNK Labdarības fonda atbalstu un atrodas Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) teritorijā.

Jaunā Kaķu māja būs ne tikai ērta, droša un skaista mājvieta dzīvniekiem, kuri gaida adopciju, tā būs arī patīkama vieta, kurā cilvēkiem izvēlēties un iepazīties ar savu nākamo četrkājaino ģimenes draugu. Kaķu māja ietver arī patversmes dzīvniekiem paredzētu veterināro ambulanci.

Modernās kaķu patversmes būvniecībā tika izmantota moduļu būvniecības sistēma, kas nodrošina iespēju salīdzinoši īsā laika posmā izveidot nepieciešamās telpas, elastīgi pielāgojot gan telpu apjomu, gan to funkcionalitāti. Kopējā telpu platība ir 75 kvm.

Patversmes jaunā korpusa arhitekts ir Uldis Liepa, projekta būvniecību sadarbībā ar AS LNK Industries realizēja SIA KORP. Kopējās projekta Kaķu māja realizācijas izmaksas ir 168 000 EUR.