Līdz jūnija beigām Lāčplēša ielā ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi

0
283
Attēls ilustratīvs

Tupinoties Rail Baltica būvniecībai no 23. maija līdz 28.jūnijam, Lāčplēša ielā ieviesti būtiski satiksmes ierobežojumi. Ar izmaiņām ielas šķērsošanā jārēķinās arī gājējiem.

Norādītajā laika periodā transportlīdzekļu satiksmi Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai organizēs pa divām joslām – pa vienai katrā virzienā. Kalupes ielas savienojums ar Lāčplēša ielu uz laiku būs slēgts, savukārt gājējiem izveidota jauna pāreja Lāčplēša ielā pie Kalupes ielas.

Rīgas domes Satiksmes departaments atļauju ieviest tik apjomīgus satiksmes ierobežojumus izsniedzis, izvērtējot visus apstākļus, lai satiksmes izmaiņu radītie apgrūtinājumi autovadītājiem būtu pēc iespējas īsu laiku. Viens no nozīmīgiem nosacījumiem ir, ka būvdarbi strikti jāpabeidz plānotajos termiņos, lai satiksmi normālā kārtībā varētu atjaunot līdz Dziesmu un deju svētkiem.

Pašvaldība atvainojas par radītajām neērtībām un aicina transportlīdzekļu vadītājus un iedzīvotājus sekot līdzi izmaiņām, savlaicīgi plānojot pārvietošanās maršrutu, lai nokļūtu izvēlētajā galamērķī.

Par darbu veikšanu atbildīgā pilnsabiedrība BERERIX nodrošina ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi. Ja darbus Lāčplēša ielā pabeigs ātrāk un to varēs atvērt autotransporta satiksmei, BERERIX sadarbībā ar iesaistītajām pusēm to atvērs, par to informējot sabiedrību.