Liepājā pārbūvē pludmales izejas

0
771

Turpinot Liepājas pludmales infrastruktūras izbūvi, šonedēļ sākti būvdarbi Jūrmalas ielas izejā uz pludmali, ziņo Liepājas pilsētas pašvaldība.

Darbus paredzēts veikt mēneša laikā. Būvdarbi paredz Jūrmalas ielas pludmales izejā izbūvēt inženiertīklus, tostarp, ūdensvadu un kanalizāciju. Būvdarbus veiks SIA A-Land, būvuzraudzību nodrošinās SIA d4m un autoruzraudzību – SIA JOE.

Šajā laikā jārēķinās ar kustības ierobežojumiem, sākot no apgriešanās laukuma virzienā uz jūru, kā arī uz gājēju un velobraucēju ceļa, kas ved uzkalniņā gar rezerves stadionu. Gājējiem un velosipēdistiem jāņem vērā, ka, virzoties no Dienvidrietumu rajona, kustību varēs turpināt caur Jūrmalas parku.

Būvdarbi objektā Liepājas vēsturiskā centra pludmales publiskās infrastruktūras attīstība posmā no Jūrmalas ielas līdz Zvejnieku alejai 11A, Liepājā tiek īstenoti ES fondu darbības programmas Izaugsme un nodarbinātība 5.5.1. specifiskā atbalsta mērķa Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus projektā Piekrasti raksturojošās dabas ainavas publiskās ārtelpas attīstības un pieejamības veicināšana kultūras un tūrisma pakalpojumu daudzveidošanai Liepājas centra pludmalē.