Liepājas būvvaldes pakalpojumi tagad piesakāmi arī elektroniski

0
212
Attēls ilustratīvs

No 1.novembra Liepājas pilsētas būvvaldes pakalpojumus iespējams pieteikt arī Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā pieteikumi.liepaja.lv, tādējādi paplašinot pakalpojumu saņemšanas iespējas elektroniski.

Līdz ar to būvvaldes pakalpojumus, kas saistīti ar teritorijas plānošanu, zemes īpašumu un adresēm, arhīva un topogrāfiskās informācijas datubāzes informācijas apstrādi, rakšanas darbiem, krāsu pasi un reklāmas izvietošanu, turpmāk varēs pieteikt vienkopus Liepājas vienotajā pieteikumu sistēmā, kurā ir iekļauti arī citu iestāžu sniegtie pakalpojumi.

Vienlaikus tiek atgādināts, ka no 2020.gada noteikts, ka dokumentācija par jaunām būvniecības iecerēm iesniedzama tikai elektroniski Būvniecības informācijas sistēmā bis.gov.lv. Bet pirms tam uzsāktajiem būvniecības procesiem, kas tika iesniegti un saskaņoti papīra formātā, tiek saglabāta iespēja tos pabeigt pēc iepriekšējās kārtības.

Visu pakalpojumu veidlapas vienkopus var apskatīt pašvaldības mājaslapā sadaļā Būvvaldes pakalpojumu veidlapas.

Lai iesniegtu pakalpojuma iesniegumu pieteikumi.liepaja.lv sistēmā, nepieciešama autorizēšanās caur latvija.lv sistēmu (ar savu bankas kontu vai e-parakstu), pēc tam veicami secīgi soļi:

• no saraksta izvēlēties nepieciešamo pakalpojumu,

• ievadīt nepieciešamo informāciju un pievienot pielikumus,

• iepazīties ar informāciju par datu apstrādi un atzīmēt Jā, piekrītu!

• spiest pogu Iesniegt.

Pēc pakalpojuma pieteikuma apstrādes ar iesniedzēju sazināsies atbildīgais speciālists.