Lietotāji atzinīgi vērtē šogad izstrādāto BIS Mobile aplikāciju

0
127
Attēls ilustratīvs

Šogad izstrādātā Būvniecības informācijas sistēmas (BIS) mobilā lietotne BIS Mobile novērtēta atzinīgi – vairāk nekā puse jeb 54% aptaujāto lietotāju tai ir snieguši pozitīvu vērtējumu, liecina oktobrī veiktā aptauja.

Tās mērķis bija noskaidrot lietotāju vēlmes un vajadzības, kā arī novērtēt BIS Mobile pieejamo pakalpojumu funkcionalitāti tādos aspektos kā paziņojumu saņemšana un apskate, saņemto pilnvaru un deleģējumu apskate un sūdzību iesniegšana. Tiesa, sūdzību iesniegšana pagaidām ir bijis lietotnē vismazāk izmantotais pakalpojums.

Lietotne paredzēta, lai uzlabotu apziņošanas un informācijas apmaiņas ātrumu, kā arī paaugstinātu kopējo darba efektivitāti. Lietotnes mērķis ir attēlot daļu no BIS informācijas mobilai ierīcei pielāgotā formātā, kas varētu palīdzēt ietaupīt laiku.

BIS Mobile lietotne izstrādāta pilotprojekta ietvaros un tā joprojām tiek pilnveidota.

Jau tagad zināms, ka nākamgad lietotne tiks būtiski paplašināta ar mājas un ekspluatācijas lietu saistīto pakalpojumu klāstu, kā arī, balstoties uz aptaujā sniegtajiem komentāriem, tiks uzlaboti esošie lietotnes pakalpojumi.

Lietotni iespējams lejupielādēt Google play vai App Store veikalos.