Loģistikas parks “A6” nosvinējis spāru svētkus

0
3

Pabeidzot konstruktīvi un tehnoloģiski smagākos būvdarbus, loģistikas parks A6 nosvinējis spāru svētkus, informē projekta attīstītājs Pillar Capital.

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, spāru svētki šoreiz atzīmēti simboliski.

Jaunā loģistikas parka būvniecības darbi Rīgā, Maskavas ielā 462 tika uzsākti 2020.gada jūlijā. Tie paredz izveidot vienotu loģistikas un noliktavu parku, uzbūvējot gandrīz 32 000 kvadrātmetru jaunu noliktavu. Pēc celtniecības darbu pabeigšanas kopējā ēku platība teritorijā pārsniegs 50 000 kvadrātmetrus, ierindojot jaunizveidoto loģistikas parku A6 starp lielākajiem Rīgas teritorijā.

Loģistikas parka būvniecības laikā tā attīstītājs Pillar Capital ir piesaistījis ap 20 apakšuzņēmēju, savukārt celtniecības un citu darbu veikšanai nodarbināti apmēram 180 cilvēku. Ģenerāluzņēmējs ir uzņēmums Pillar Contractor, savukārt projektēšanu veica Pillar Architekten.

Šobrīd ar aptuveni 15 uzņēmumiem turpinās sarunas par telpu nomu, informē Pillar Capital valdes priekšsēdētājs Edgars Miļūns.

Plānots, ka loģistikas parka celtniecības darbi tiks pabeigti līdz 2021.gada 30.augustam un kopējās investīcijas tiek lēstas gandrīz 20 miljonu eiro apmērā. Jaunajām ēkām paredzēts iegūt BREEAM sertifikātu, kas apliecinās to augsto kvalitāti, energoefektivitāti un atbilstību pasaules standartiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit