“Maxima Latvija” Berģos būvēs lielveikalu

0
464

Mazumtirgotājs Maxima Latvija turpina darbu pie 5000 m2 plaša tirdzniecības centra izveides Berģos, Vidzemes virzienā. Lielveikalā atradīsies Maxima XX formāta veikals, informē uzņēmuma pārstāvji.

A2 autoceļa infrastruktūras pielāgošanā un teritorijas sagatavošanā tirdzniecības centra būvniecībai uzņēmums jau veicis 4,5 miljonu eiro lielas investīcijas. Izveidota vairāk nekā 530 m gara atsevišķi nodalīta brauktuves josla, 300 m nodalošā barjera, kā arī izbūvēts 490 m garš gājēju un velobraucēju ceļš. Sešu mēnešu laikā ar plašiem uzlabošanas un labiekārtošanas darbiem zemes gabals ir sagatavots tirdzniecības centra būvniecībai.

Maxima Latvija veikalu tīkla paplašināšana ir viens no stratēģijas stūrakmeņiem, ko uzņēmums mērķtiecīgi veic ik gadu, pielāgojoties klientu vajadzībām. Ņemot vērā lielāka izmēra veikalu pieejamību Pierīgas iedzīvotājiem, kas dodas Siguldas, Garkalnes, Ādažu vai uz citu apdzīvotu vietu Vidzemes virzienā, tirdzniecības centra būvniecība šajā vietā ir loģisks solis paplašināt ērtu piekļuvi iepirkšanās videi. Veikti rūpīgi un pamatīgi sagatavošanās darbi un patlaban sākam darbu pie nākamā posma – lai atrastu labāko būvuzņēmēju tirdzniecības centra būvniecībai, esam izsludinājuši atklātu iepirkuma konkursu, kā arī jau esam sākuši pārrunas ar vairākiem potenciālajiem telpu nomniekiem,” stāsta Viktors Novikovs, Maxima Latvija nekustamā īpašuma attīstības un celtniecības departamenta direktors.

Būvdarbus autoceļa pielāgošanā un teritorijas sagatavošanā veica SIA Binders, būvprojekta autors SIA Būve un Forma, būvdarbu uzraugs SIA Būvuzraugi LV.