Mazsalacā izbūvēs ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu

0
207
Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Mazsalacā Lielajā, Dzirnavu, un Aurupītes ielās izbūvēs ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Ir noslēgts līgums ar SIA Woltec par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvi Lielajā, Dzirnavu, un Aurupītes ielās. Būvdarbu izmaksas kopā ar būvuzraudzības pakalpojumiem ir 431 603 eiro.

Projekts tiek finansēts no Mazsalacas novada pašvaldības ieguldījuma SIA Banga KPU, kas ir pašvaldībai piederošs komunālsaimniecības  uzņēmums, pamatkapitālā.

Kā stāstīja pašvaldībā, celtnieki jau ir sākuši darbus un tos plānots pabeigt līdz šī gada beigām. Būvdarbu laikā tiks izbūvēti maģistrālie vadi minētajās ielās un pieslēgumu atzarojumi līdz katra īpašuma robežai.

Pašvaldība aicina Lielās, Dzirnavu un Aurupītes ielu māju īpašniekus izvērtēt, vai projektā plānotās vietas atbilst plānotajām pieslēgšanās vietām īpašumā. Tas ir ļoti svarīgi, lai savlaicīgi varētu precizēt katram īpašumam vēlamo pieslēgšanās risinājumu.

Kā liecina Firmas.lv informācija, SIA Woltec apgrozījums 2019.gadā bija 23 348 387 eiro, bet peļņa – 1 003 094 eiro. Uzņēmuma pagājušā gada finanšu rādītāji vēl nav publiskoti.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit