“Merks mājas” turpina attīstīt daudzdzīvokļu projektu “Mežpilsēta”

0
218
Projekta Mežpilsēta II kārtas vizualizācija

Nekustamo īpašumu attīstītāja Merks mājas godalgotais dzīvojamo namu projekts Mežpilsēta turpina attīstību un uzsāk II kārtas būvniecību, informē attīstītāja pārstāvji.

Mežpilsētas II kārtas ietvaros tiks būvēts jauns A klases energoefektivitātes dzīvojamais nams, un tajā būs 47 funkcionāla plānojuma dzīvokļi. Jaunajā ēkā būs seši stāvi, kur būs pieejami dzīvokļi no divām līdz četrām istabām. Dzīvokļu platība būs no 44 līdz pat 82 kvm, kas ļaus piemeklēt piemērotāko risinājumu dažādu dzīvesstilu piekritējiem.

Arī Mežpilsētas II kārtas dzīvokļi klientiem tiks nodoti ar pilnu iekšējo apdari. Tāpat arī ikvienam dzīvokļa īpašniekiem komplektā ar dzīvokli būs pieejama noliktava, kas atradīsies ēkas pagrabstāvā, sniedzot iespēju ērti uzglabāt mantas, kuras ikdienā dzīvoklī turēt nav nepieciešams.

Papildu ērtībām jaunajā ēkā būs ierīkots lifts, kurš vedīs līdz pat pagrabstāvam, tādējādi ievērojami atvieglojot sadzīvi, kā arī ēkas 1. stāvā ikvienam būs pieejama slēgta koplietojamā telpa, kur turēt velosipēdu vai bērna ratiņus. Savukārt, lai mājvietā būtu pieejamas arī atpūtas un izklaides iespējas, nama pagrabstāvā tiks nodrošināta koplietošanas telpa 60 kvm platībā un 32,6 kvm liela āra terase, kuru brīvi varēs izmantot ikviens dzīvokļa īpašnieks. Koplietošanas telpu ar izeju uz āra terasi noteikti novērtēs gan iedzīvotāji, kuri vēlas baudīt kopā būšanu draugu kompānijā, gan tie, kuri ikdienā strādā no mājām un vēlas pamainīt darba un atpūtas vidi.

Mežpilsēta ir nožogota un ar videonovērošanu nodrošināta teritorija. Projekta teritorijā iedzīvotājiem par papildu samaksu būs pieejamas āra stāvvietas, tostarp arī  elektroauto stāvvietas. Tāpat arī iedzīvotāji varēs baudīt atpūtu namu teritorijā – pagalmā ir pieejams bērnu spēļu laukums, kā arī īpaša atpūtas zona ar lapenēm kopīgai laika pavadīšanai.

Mežpilsētas II kārtu plānots nodot ekspluatācijā 2024. gada izskaņā un dzīvokļu cenas – sākot no 106 000 eiro.