Mežaparka estrādē notiek būvniecības noslēdzošie darbi

0
426

Būvniecības noslēdzošajā kārtā uzbūvēs estrādes ēkas stikloto fasādi, ieklās estrādes kupola membrānas jumtu, kā arī izbūvēs estrādes ēkas iekštelpas. Šajā būvniecības posmā taps jaunas saimniecības pagalma būves un veiks katlumājas pārbūvi, kā arī demontē līdzšinējās estrādes saimniecības ēkas, informē Rīgas domes Īpašuma departaments.

Atbilstoši B2 posma būvprojektam izbūvēs inženiertīklus, kā arī pabeigs estrādes teritorijas labiekārtošanu. Ir paredzēts atjaunot vēsturisko paviljonu un estrādes ēkā izveidot Dziesmu svētku ekspozīciju.

Rīgas domes Īpašuma departaments ir izstrādājis B2 kārtas īstenošanas laika grafiku, paredzot nepieciešamos tehnoloģiskos pārtraukumus pēc faktiskās situācijas, lai nodrošinātu savlaicīgu un drošu XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisi 2021.gadā jūlijā, kā arī būvprojekta realizāciju pilnā apmērā līdz 2021.gada beigām.

Mežaparka Lielās estrādes atjaunošana aizsākās 2016.gada 11.martā, kad Rīgas pašvaldība un Latvijas Nacionālais kultūras centrs parakstīja līgumu ar Jura Pogas un Austra Mailīša arhitektu birojiem par būvprojekta izstrādi.

Foto no Rīgas domes Īpašuma departamenta arhīva: