Ekspluatācijā nodota pirmā daudzdzīvokļu māja Mežaparka rezidencēs, Jaunā Mežaparka ielā 36, kuras izveidē investēti 5,3 miljoni eiro, informē projektu attīstītāja SIA Domuss pārstāvji.

Trīs stāvu ēkā, kuru projektējis ASV arhitekts Vladimirs Arsens, ir 22 premium klases divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 60 līdz 245 kvadrātmetriem. Visi dzīvokļi ir ar pilnībā pabeigtu apdari. Katrs dzīvoklis aprīkots ar balkonu vai terasi un vitrīnas tipa logiem. Projektā nodrošinātas arī desmit pagrabstāvā izbūvētas mantu glabātuves un 38 pazemes autostāvvietas.

Jauno dzīvokļu cenas ir no 2480 līdz 2800 eiro kvadrātmetrā. Savukārt pazemes autostāvvietas cena ir 20 000 eiro par vienu vietu. Patlaban 22% dzīvokļu šajā mājā ir rezervēti.

Mežaparka rezidencēs šī ir pirmā dzīvokļu māja, bet novembrī sagaidāma nākamo divu dzīvokļu māju nodošana ekspluatācijā – Jaunā Mežaparka ielā 32 un 34.

Mežaparka rezidences projekta attīstītājs ir Domuss, bet būvnieks ir Lerix. Projekta koncepcijas autors ir Andris Kronbergs. 

2015.gadā tika pabeigta projekta pirmās kārtas izveide, veicot labiekārtošanas darbus desmit hektāru platībā, tostarp tika izbūvēta infrastruktūra, jaunas ielas un gājēju celiņi, apgaismojums un komunikācijas. Visa kvartāla teritorija tika apzaļumota. Mežaparka rezidencēs tiek būvētas villas, dvīņu villas, mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas un rindu mājas, biroja ēku, kā arī privātai apbūvei piedāvāti 40 zemesgabali.

Domuss ir ASV investīciju fondu grupas NCH uzņēmums, kas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas kopš 1995.gada. Domuss attīstīto projektu vidū ir dzīvojamās un biroju ēkas Vecrīgā un Rīgas centrā, daudzdzīvokļu komplekss Ģipša fabrika, dzīvokļu ēka Felicity Apartments, privātmāju ciemats Pierīgā Nordic Villages, kā arī tirdzniecības objekti, tostarp iepirkšanās centrs Rīga Plaza, noliktavu un loģistikas centri.

Pievienot komentāru