Moduļu māju ražotājs atver jaunu ražotni Jelgavā

0
225
Foto no Mycabin.lv

Koka karkasa moduļu māju ražotājs MyCabin atklājis jaunu ražotni Jelgavā. Šis solis ir daļa no uzņēmuma stratēģijas palielināt ražošanas jaudu un veicināt pārdošanas apjomus, informē uzņēmumā.

Jaunās ražotnes platība ir 2900 kvm, ofisa platība 150 kvm, un teritorijas platība sasniedz 2,4 ha. Plānots, ka tuvākajā nākotnē varētu tikt uzbūvēta vēl viena ražotne, kas kopējo platību palielinātu līdz 9900 kvm, nodrošinot vēl lielākas iespējas uzņēmuma attīstībai.

Jaunās telpas ir aprīkotas ar energoefektīvu apkures sistēmu, kas nodrošina ne tikai patīkamus darba apstākļus, bet arī kontrolētus klimata apstākļus māju ražošanai, kas ir būtiski rūpnieciski ražotām mājām. Tāpat jaunā ražotne ir aprīkota ar tilta celtni, kas spēj pārvietot līdz pat 3,2 tonnas smagas konstrukcijas, atvieglojot gan materiālu pārvietošanu, gan paneļu un citu konstrukciju ražošanas procesus.

Tuvāko divu gadu laikā MyCabin plāno ieguldīt līdz 3 miljoniem eiro jaunās CNC koka apstrādes iekārtās un citās modernās tehnoloģijās, lai palielinātu ražošanas kapacitāti un efektivitāti, daļēji automatizējot ražošanas procesu. Pateicoties jaunās ražotnes kapacitātei, MyCabin tagad var vienlaikus ražot līdz pat 19 mājām mēnesī, kas ir ievērojams pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējo ražotnes jaudu – 7 mājas mēnesī. Šis kapacitātes pieaugums ir būtisks solis uzņēmuma attīstībā, jo MyCabin pamattirgi ir Latvija un ASV, ar aizvien pieaugošu klātbūtni jaunos tirgos – Igaunijā, Nīderlandē un Beļģijā. Šogad uzņēmums plāno sasniegt 2 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir trīskāršojums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Jaunās ražotnes atklāšana veicinās uzņēmuma mērķi sasniegt vismaz 5 miljonu eiro apgrozījumu nākamajā gadā.