Motivācija jauniem sasniegumiem

0
51

Nozares augstākā apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva atbalstītāji aicina pieteikt vērtēšanai gan profesionāļu, gan studentu veikumu.

“Būvniecības nozare ir ārkārtīgi komplicēta un riskiem pārbagāta. Lai cik būvspeciālists būtu zinošs, kompetents un pieredzējis, gadās, ka tiekam pelti un kritizēti. Tikai mēs paši, būvindustrijā strādājošie, redzam un saprotam, kurš būvspeciālists strādā, sevi nesaudzējot, lai taptu aizvien kvalitatīvāki, skaistāki un drošāki būvobjekti. Ikdienas steigā nāk objekts pēc objekta, izaicinājums pēc izaicinājuma, un reti ir brīži, kad pasakām paldies. Tad sumināsim tos, kuri šajā sarežģītajā laikā ir pelnījuši atzinību!” saka Arturs Lešinskis, Dr. sc. ing., profesors Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes Arhitektūras un būvniecības katedrā, RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātē, balvas laureāts kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā.

Būvindustrijas lielā balva ir augstākais apbalvojums būvniecības nozarē – šī atzinība industrijas profesionāļiem kalpo kā motivācija turpināt sākto un sasniegt jaunas virsotnes. Ir nozīmīgi lepoties ar paveikto un iepazīstināt ar īstenotajiem projektiem – tas iedvesmo ne tikai nozares profesionāļus, bet sekmē arī uzņēmīgo būvindustrijas jomas studentu izaugsmi,” uzsver Velux Baltics ģenerāldirektors Dmitrijs Astašonoks.

“Būvniecība ir tikpat dinamiskā attīstībā kā IT vai automobiļu nozare. Situācija mainās tehnoloģiski, ekonomiski un sociāli. Svarīgi, lai to pamana gan būvniecības dalībnieki, gan patērētāji. Kvantitatīvi emocionāla informācijas apmaiņa uzlabo dzīves kvalitāti, vairo patriotismu un attīstību,” uzskata Andris Veinbergs, SIA Knauf tehniskais vadītājs, Knauf Akadēmijas vadītājs.

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan studentus, gan jau praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

Būvindustrijas lielā balva 2020 notiek, pateicoties galvenajam partnerim Bauroc, sadarbības partneriem Knauf, Peri, Paroc, ThermoWhite, Primekss, CMB, atbalstītājiem: RERE grupa, Sakret, Ramirent, Velux Latvia, kā arī mediju partneriem – žurnālam Būvinženieris, būvlaukums.lv, buvbaze.lv, abc.lv, building.lv, Laiks Mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit