Mūsu dzīves kvalitāti veido vide mums apkārt

0
334

Būvuzņēmums SIA Velve ir viens no lielākajiem atbalstītājiem grāmatai Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kas klajā nāks šī gada rudenī.

SIA Velve valdes priekšsēdētāja Vineta Verika skaidro: “Mūsu dzīves kvalitāti veido vide mums apkārt. Vai tās būtu funkcionāla rakstura ēkas, arhitektūras pērles, inženierbūves vai teritorijas labiekārtojumi, tie visi veido mūsu dzīves telpu, padarot ikdienu ērtāku un tīkamāku.

Tomēr bez trešās nozīmīgās komponentes – būvnieka – attīstītāju ieceres un arhitektu vīzijas būtu tikai skaistas skices bez fiziska veidola.

SIA Velve 2022.gadā svin savu trīsdesmitgadi. Apvienojot pieredzi, zināšanas un augstas raudzes speciālistus, esam kļuvuši par otro lielāko būvniecības uzņēmumu Latvijā, šo gadu laikā sniedzot nozīmīgu ieguldījumu nozares attīstībā.

Tas nebūtu iespējams bez zinošiem un profesionāliem ekspertiem, kas ar savu neatlaidīgo darbu un nemainīgi augstajām prasībām pret darba kvalitāti atstājuši nozīmīgu nospiedumu mūsu visu labsajūtas un komforta nodrošināšanā.

Suminot nozares profesionāļus ar šo izdevumu, mēs kā uzņēmums esam gandarīti, ka divi no šiem speciālistiem šobrīd papildina SIA Velve ekspertu rindas, un lepojamies gan ar viņu individuālajiem sasniegumiem, gan ar iespēju kopā strādāt un attīstīties!”

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, SIA Ramirent Baltic, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.