Neizdzēšamas pēdas labklājībā un ainavā

0
1341

Laiks būvniecības nozares speciālistiem pateikt paldies par paveikto – piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim!

Silvija Štrausa, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes Arhitektūras un būvniecības katedras asociētā profesore emeritus, balvas laureāte par mūža ieguldījumu:
«Patiesi, aizrautīgi būvinženieri dara savu darbu nesavtīgi, no visas sirds. Viņu darba rezultāti ir visiem redzami – tās ir ēkas, būves, arī studenti un jaunie speciālisti. Tiesa, darba augļi vienam ir nedaudz labāki, citam ne tik labi. Tāpēc kolēģu un sabiedrības novērtējums ir ļoti nozīmīgs. Sasniegumi ir izceļami un priecē citus cilvēkus. Tas ir kopīgs labums un prieks. Lai mums ir vairāk pamanāmu sasniegumu!»

Pēteris Gode, Būvniecības valsts kontroles biroja Būvniecības kontroles departamenta vecākais eksperts:
«Paldies Latvijas būvindustrijas pārstāvjiem, kuri šogad izvirzīti lielajai balvai. Pateicoties viņu drosmei uzņemties sarežģītu, lielu un mazu objektu projektēšanu, rekonstrukciju un jaunu būvniecību, daudzos Latvijas novados un Rīgā ir tapušas sabiedrībai un valstij vajadzīgas būves. Gods senioriem, kuru lielā pieredze, zināšanas un godaprāts ir iemiesojies tiltos, ēkās un ceļos. Tā ir neatņemama sastāvdaļa jaunās tehniskās inteliģences izglītošanā un jauno būvprojektu tapšanā. Patriotiski, radoši un estētiski domājošu būvindustrijas speciālistu darbi atstāj neizdzēšamas pēdas tautas labklājībā un Latvijas ainavā uz daudziem gadiem.»

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan studentus, gan jau praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.