Noslēgumam tuvojas Ievu ielas pārbūve Limbažos

0
506

Limbažu novada pašvaldība līgumu par Ievu ielas pārbūvi posmā no Jaunatnes ielas līdz Jūras ielai noslēdza jau pagājušā gada 28.augustā, informē pašvaldība.

Ievu iela ir būtiska gan iedzīvotāju piekļūšanai pie Limbažu peldbaseina, Limbažu Lielezera un dabas takas, gan arī vecākiem, bērnu nogādāšanai uz kādu no izglītības iestādēm.

Līdzšinējais ielas segums bija saplaisājis, daudzviet bedrains, bet lietainā laikā uz ielas braucamās daļas krājās ūdens. Tādā pašā situācijā atradās arī gājēju ietves. Pārbūves ietvaros notiek esošās brauktuves klātnes, gājēju ietves, ielu pieslēgumu un nobrauktuvju, lietus ūdens atvades sistēmu, inženierkomunikāciju un apgaismojuma pārbūve. Lai uzlabotu satiksmes organizāciju, četru zaru krustojumā ar Jūras, Sporta un Ievu ielu, izveidots rotācijas aplis.

Limbažu novada pašvaldības rīkotā atklātā konkursa rezultātā pārbūves darbus par 1 004 300 eiro ar PVN veic SIA Limbažu ceļi. Būvuzraudzību par 14 017,85 eiro ar PVN nodrošina SIA Semita, būvprojektu izstrādāja SIA Projekts 3, kas veic arī autoruzraudzību par kopējo līguma summu 23 655,50 eiro ar PVN.

Limbažu novada pašvaldība 2018.gadā par 66 425,44 eiro veica Jaunatnes un Parka ielas pārbūvi, posmā no Sporta ielas līdz Limbažu peldbaseinam, par 104 730,96 eiro. Līdz ar Ievu ielas pārbūvi, šajā posmā esošo ielu un gājēju celiņu segums būs atjaunots.