Noslēgusies “Moller Auto” virsbūvju remonta servisa rekonstrukcija

0
287
Publicitātes foto

Investējot vairāk nekā 2,5 miljonus eiro, auto dīleris Moller Auto pabeidzis virsbūvju remonta servisa rekonstrukciju Rīgā, Krasta ielā 54. Šis ir viens no modernākajiem auto virsbūvju servisiem Latvijā, kas aprīkots ar jaunākajām krāsošanas un virsbūvju remonta tehnoloģijām.

Kopumā rekonstrukcija sniegusi iespēju kāpināt servisa ražošanas jaudu par 50%, turpmāk ļaujot nodrošināt servisa pakalpojumus divreiz lielākam klientu skaitam. Pēc rekonstrukcijas servisa platība palielinājās gandrīz uz pusi – no 756 kvm līdz 1474 kvm.

Atjaunojot servisu, ievēroti arī ilgtspējas principi, piemēram, līdzās tam, ka visi remonta darbu atkritumi, izlietotie šķidrumi tiek atbilstoši uzglabāti un utilizēti, remonta darbu veikšanai tagad tiek izmantotas specializētas iekārtas plastmasas un alumīnija auto detaļu remontam, tā izvairoties no nevajadzīgas detaļu nomaiņas.

Rekonstruētais Moller Auto virsbūvju serviss ir viens no modernākajiem Latvijā, ne tikai nodrošinot remontdarbu veikšanu ar modernām, specializētām tehnoloģijām, bet arī remontdarbu veikšanu saskaņā ar rūpnīcas ražotāja noteiktu remonta tehnoloģiju, ievērojot visus noteiktos ražotāja standartus. Tas ir vienīgais uzņēmuma grupas serviss Latvijā, kas nodrošina avārijā cietuša auto remontu, sniedzot pilna cikla auto virsbūvju apkopes remonta pakalpojumus.

Servisa rekonstrukciju veica celtniecības darbu kompānija SIA Bukoteks.