Noslēgusies pārbūve Bauskas Valsts ģimnāzijā

0
743

Ar Eiropas Savienības (ES) fondu investīcijām pēc vairāk nekā divu gadu būvdarbiem Bauskas Valsts ģimnāzijā izremontēti kabineti, kuri aprīkoti ar interaktīvajām tāfelēm, datoriem, jauniem galdiem, krēsliem un mēbelēm, ierīkoti jauniešu atpūtas stūrīši, kuros ir ierīču uzlādes iespējas un mīkstās mēbeles, uzlabota ugunsdrošība un ierīkots pacēlājs, informē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra.

Projekta mērķis ir sakārtot Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūru, nodrošinot izglītojamo vajadzībām atbilstošu un kvalitatīvu vispārējās izglītības pakalpojuma pieejamību reģionālā līmenī, koncentrējot resursus un pilnveidojot mācību vidi pašvaldībā. Projektā tiek attīstīta un pilnveidota Bauskas novada pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu infrastruktūra.

Realizējot projektu, Bauskas Valsts ģimnāzijā uzstādīts ergonomisks apgaismojums, atjaunoti inženiertīkli, mācību telpas un izveidots ergonomisks iekārtojums. Tāpat uzlaboti informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumi, ieviesti jauni tehnoloģiskie risinājumi, iegādātas mūsdienīgas tehnoloģijas un iekārtas.

Projektā Bauskas Valsts ģimnāzija saņēmusi arī jaunu sporta aprīkojumu – uzstādīts jauns sporta aprīkojuma komplekss ar pievilkšanās stieņiem, vēderpreses solu, zviedru sienu, līdztekām un atspiešanās stieņiem visām skolas vecuma grupām.

Remontdarbus Bauskas Valsts ģimnāzijā veica SIA Kvintets.

Foto – Bauskas novada pašvaldība

Pašlaik pabeigtā Bauskas Valsts ģimnāzijas pārbūve ir tikai daļa no īstenojamā projekta – darbi turpināsies Bauskas 2.vidusskolā, kur plānoti apjomīgāki būvdarbi. Paredzēts veikt visu telpu remontdarbus, pilnībā pārbūvēt ventilācijas, apkures sistēmas, elektroinstalāciju un iekšējo apgaismojumu, ūdensvadu un kanalizācijas tīklus, kā arī labiekārtot teritoriju, vēsta Bauskas novada pašvaldība.

Projekta kopējais plānotais budžets abām skolām ir 8 173 459 eiro. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums sastāda 3 387 334 eiro, valsts finansējums 428 971 eiro un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 eiro.

Projekta īstenošana ilgs līdz 2023.gada decembrim.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit