Nosvinēti “Merks Viesturdārzs” otrās kārtas spāru svētki

0
235

Uzņēmums SIA Merks 27.aprīlī atzīmējis dzīvojamā projekta Merks Viesturdārzs otrās kārtas spāru svētkus, par godu noslēdzošā būvniecības posma sākšanai, vēsta uzņēmuma pārstāvji.

Šis būs lielākais dzīvojamais kvartāls Rīgas klusajā centrā, kur kopumā trijās būvniecības kārtās plānots uzbūvēt vairākas daudzdzīvokļu ēkas ar aptuveni 350 dzīvokļiem un telpām komercdarbībām.

“Projekta attīstības gaitā esam sakārtojuši ne tikai Rūpniecības ielas apkārtni, bet arī apkārtējo infrastruktūru, iekļaujot labiekārtošanas darbus Rīgas dārzi un parki tehniskajā teritorijā Viesturdārza parkā, kā arī tenisa kortu modernizāciju kopā ar sadarbības partneri ENRI tenisa klubu,” stāsta Mikus Freimanis, Merks Nekustamo īpašumu attīstības direktors.

Dzīvojamais projekts Merks Viesturdārzs ir saņēmis vairākus apbalvojumus un industrijas profesionāļu atzītas godalgas kā apliecinājumu projekta augstajiem kvalitātes standartiem. Iegūto apbalvojumu sarakstā ir 3.vieta nominācijā Dzīvojamā jaunbūve konkursā Gada labākā būve Latvijā 2020 un 1.vieta nominācijā BIM projekts konkursā Gada labākā būve Latvijā 2020, 2.vieta nominācijā Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka. Jaunbūve konkursā Energoefektīvākā ēka Latvijā 2021, Latvijas Arhitektūras Gada balva 2020 un 3.vieta nominācijā Jauna dzīvojamā ēka konkursā Latvijas Būvniecības gada balva 2020.

Merks Viesturdārzs dzīvojamā projekta otrās kārtas būvniecība sākta 2020.gada nogalē Rūpniecības ielā 27, Rīgā. Otrajā kārtā izbūvēs 167 dzīvokļi un septiņas tirdzniecības telpas. Ēkā būs pieejami 2 līdz 5 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 36 – 194 m2.

Projektam ir A klases energoefektivitāte, kas nodrošina zemākas patērētās enerģijas izmaksas iedzīvotājiem, kā arī zemgrīdas apkure un apsildāmās grīdas vannasistabā. Katram dzīvokli ir savs balkons, terase vai lodžija, kur nesteidzīgi baudīt parka tuvumu. Projektā izbūvēta arī pazemes stāvvieta, ar iespēju izbūvēt elektromobiļu uzlādes vietas, un privātās noliktavas, savukārt, katras kāpņu telpas pirmajā stāvā izvietotas ietlipīgas un slēdzamas koplietošanas telpas bērnu ratiņiem vai velosipēdiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit