Nosvinēti spāru svētki daudzdzīvokļu ēkai “Pillar Mežciema mājas”

0
173
Projekts Mežciemā

Atzīmējot ēkas augstākā būvniecības punkta sasniegšanu, daudzdzīvokļu ēkai Pillar Mežciema mājas Rīgā, Eizenšteina ielā 47A, nosvinēti spāru svētki.

Mežciema mājas ir pirmais Pillar attīstītais energoefektīvas daudzdzīvokļu mājas projekts Rīgā, kuram drīzumā sekos daudzdzīvokļu mājas arī citās Rīgas apkaimēs – Pļavniekos, Dārzciemā, Čiekurkalnā un citviet.

Jaunais daudzdzīvokļu projekts atrodas tieši blakus Biķernieku mežam. Projekta pirmo kārtu veido viena 10 stāvu ēka ar 79 dzīvokļiem. Ēkā būs pieejami divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībā no 45 līdz 87 kvm. Ēku plānots nodot ekspluatācijā šī gada rudenī. Projektā plānotas investīcijas 8,6 miljonu eiro apmērā.

Pillar jaunās daudzīvokļu ēkas būvē maksimāli energoefektīvas – gandrīz nulles enerģijas ēkas, kur daļu no koplietošanas vajadzībām nepieciešamo elektroenerģiju nodrošina saules paneļi. Katrā dzīvoklī tiek uzstādīta autonoma ventilācijas iekārta, kas ļauj rūpēties par mikroklimatu telpās. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un prasībām pēc mūsdienīgas vides, katrā dzīvoklī paredzēta noliktavas telpa, kā arī balkons vai terase. Īpaša uzmanība tiek pievērsta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai, veidojot pievilcīgu un patīkamu pilsētvidi.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit