Foto no railbaltica.org.

Ceturtdien, 3.decembrī, no plkst.15 līdz 17.30 norisināsies publiskajā diskusijā “Rail Baltica” kā projekts Rīgas attīstībai par Rail Baltica dzelzceļa līnijas konceptuālajiem risinājumiem Daugavas labajā krastā posmā no Rīgas robežas līdz Lubānas ielai, Rail Baltica oficiālajā vietnē.

Diskusijas laikā projekta virzītāji AS RB RailRail Baltica posma caur Rīgu projektētāju pārstāvji, Rīgas pašvaldības un lokālplānojuma izstrādātāja SIA Grupa 93 eksperti informēs un uzklausīs iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas (NVO), Rīgas apkaimju biedrības un citas ieinteresētās puses par līdz šim izstrādātajiem risinājumiem.

Publiskā diskusija notiks tiešsaistē, nodrošinot iespēju interesentiem sekot tai līdzi un uzdot jautājumus Rail Baltica tīmekļvietnē www.railbaltica.org un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Facebook kontā.

Publiskās diskusijas programma un prezentācijas pieejamas www.railbaltica.org un www.rdpad.lv. Interesenti viedokli, priekšlikumus un jautājumus par sagatavoto materiālu var iesniegt iepriekš, sūtot tos uz e-pastu [email protected].

Līdz šim notikušas piecas publiskās diskusijas, četras darba grupas, vairākas individuālās tikšanās un sarunas, kā arī teritorijas apsekošana dabā kopā ar sadarbības memorandu dalībniekiem.

Papildu informācija un citi materiāli saistībā ar Rail Baltica projektu pieejami vietnē info.railbaltica.org/lv/ un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājaslapas sadaļā “Rail Baltica” trases teritorijas lokālplānojums: www.rdpad.lv/rtp/rail-baltica-trases-teritorijas-lokalplanojums/.

Darba materiāli diskusijai:

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit