Notiks seminārs “Soli pa solim līdz saules paneļiem”

0
58

Vidzemes plānošanas reģions ceturtdien, 21.janvārī plkst.11, mājsaimniecībām, uzņēmējiem un pašvaldību kapitālsabiedrībām rīkos tiešsaistes semināru Soli pa solim līdz saules paneļiem.

Seminārā varēs uzzināt par ceļu līdz saules paneļiem, kas jāņem vērā izvēloties paneļus, kādas ir pieejamās finansējuma iespējas, kā arī varēsiet iepazīties ar pieredzi saules sistēmas izstrādē un pieslēgšanā kopējā tīklā.

Seminārā eksperti iepazīstinās ar saules potenciālu Latvijā, kā izvēlēties paneļiem piemērotāko vietu, kā arī demonstrēs kalkulatoru saules paneļu uzstādīšanai elektroenerģijas ražošanai. AS Sadales tīkls pārstāvis pastāstīs, kas praktiski jādara, lai tiktu līdz saules paneļiem, kādi ir līdz šim Latvijā uzstādīto saules paneļu dati. SIA Enefit iepazīstinās ar tehnoloģiskajiem risinājumiem un parametriem, kas jāņem vērā, izvēloties piegādātāju. Savukārt Raivis Dejus stāstīs par savu pieredzi saules sistēmas izstrādē un pieslēgšanā kopējā tīklā, un noslēgumā AS Swedbank pārstāvis iepazīstinās ar saules paneļu finansēšanas iespējām un nosacījumiem.

Dalība seminārā ir bez maksas, taču iepriekš jāreģistrējas šajā saitē: https://ej.uz/solipasolimSmartLiving.

Reģistrējoties, pirms tiešsaistes semināra katram dalībniekam tiks nosūtīta Zoom platformas saite.

Seminārs tiek organizēts Interreg Igaunijas–Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projektā Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai (Smart Living). Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un pārdomātu enerģijas resursu izmantošanu Latvijā un Igaunijā, apvienojot abu valstu zināšanas un partneru organizāciju kompetenci. Latvijā projektu īsteno Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris un Vidzemes plānošanas reģions, Igaunijā – Tartu reģionālā enerģētikas aģentūra.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit