Notiks vebināri par ieteikumiem ēku atjaunošanas procesā

0
450

Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija Altum un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 25.martā un 1.aprīlī aicina daudzdzīvokļu ēku un publisko ēku pārvaldniekus, projektētājus un būvkomersantus piedalīties vebināros Būtiskākās kļūdas un ieteikumi ēku atjaunošanā.

25.martā plks.14 vebinārā informēsim par aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā, uzsvērsim būvniecības procesa dalībnieku atbildības dalījumu, kā arī pastāstīsim par galvenajiem secinājumiem ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu kontroles laikā. Pasākuma laikā eksperti uzsvērs darba drošības ievērošanas nepieciešamību objektā un norādīs uz biežāk izplatītajām kļūdām elektroinstalācijas plānošanā un ekspluatācijā.

Vebinārā piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Būvniecības valsts kontroles biroja, Valsts darba inspekcijas un Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms attiecīgā pasākuma.

1.aprīlī plkst.14 vebinārā informēsim par biežāk pieļautajām kļūdām apmesto un ventilējamo fasāžu montāžā, prasībām reglamentētās sfēras būvmateriāliem, kā arī sniegsim ieteikumus kvalitatīvai logu montāžai. Tāpat eksperti pastāstīs arī par gāzesvadu ievadu pārvietošanu daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projektos, kā arī par ugunsdrošības prasībām. Pasākumā informēsim arī par siltumapgādes sistēmas montāžas kļūdām un siltummezgliem.

Vebinārā piedalīsies Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, AS Gaso, Latvijas Logu un durvju asociācijas, Latvijas Minerālvates ražotāju asociācijas, Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas un Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas mājaslapā. Saite uz pasākumu reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta dienu pirms attiecīgā pasākuma.

Pasākumi tiek organizēti informatīvās kampaņas Dzīvo siltāk un konkursa Energoefektīvākā ēka Latvijā ietvaros.

Aktuālajai informācijai par ēku renovāciju un energoefektivitātes jautājumiem aicinām sekot informatīvās kampaņas Dzīvo siltāk Facebook lapā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit