Novērtējam ilgtspējīgus un unikālus risinājumus

0
984

Vēl ir laiks pieteikt kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim! Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam nozares seniorus ar ievērojamu ieguldījumu darba mūžā, savus tagadējos komandas biedrus, praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī studentus.

Sandra Selga, Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas pārstāve, SIA Witteveen+Bos Latvia jaunākā inženiere:
«Pieteikums balvai ir lielisks veids, kā novērtēt to kolēģu zināšanas un prasmes, kuri sarežģījumu pilnajā pandēmijas laikā spējuši radīt jaunus, ilgtspējīgus, unikālus un augstākajiem standartiem atbilstošus risinājumus būvindustrijā.»

Leonards Dubkevičs, Rīgas domes Īpašuma departamenta būvniecības pārvaldes priekšnieka vietnieks, balvas laureāts par mūža ieguldījumu: «Būvējam nākotnei un cilvēkam!»

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit