Novērtējiet savas komandas “Pamatakmeņus”

0
442

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Gints Miķelsons, Latvijas Būvuzņēmēju partnerības vadītājs:
“Apbalvojums Būvindustrijas lielā balva ir tieši tik ietilpīgs, lai aptvertu plašās ar būvniecību saistītās jomas. Aicinu novērtēt un pieteikt Jūsu uzņēmuma labākos speciālistus kategorijā Gada inženieris/arhitekts un virknē apakšnomināciju – būvdarbu vadītājs, būvlaukuma vadītājs, tehnologs, būvuzraugs un citās. Šogad arī īpaša uzmanība Gada studentam.
Būvniecībā strādā komanda un līdzīgi kā uz kuģa, no komandtiltiņa ir labi redzams sasniegtā pamatīgums un nākotnes iespējas. Novērtējiet savus Pamatakmeņus un  piesakiet savu pretendentu apbalvojuma saņemšanai arī par mūža ieguldījumu būvindustrijā.”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.