“Novira Plaza” būvniecību Rīgas centrā plāno pabeigt oktobrī

0
159

Aktīvi turpinās būvniecības darbi, un šī gada oktobrī tiks pabeigts 55 miljonus eiro vērtais projekts Novira Plaza – jauns biroju un iepirkšanās komplekss pašā Rīgas centrā.

Novira Plaza būs ilgtspējīgs, energoefektīvs un mūsdienīgs A klases biznesa centrs, kas atradīsies pašā pilsētas centrā – starp Satekles, Marijas un Elizabetes ielām. Jaunais projekts būs ne vien estētiski pievilcīgs, bet arī funkcionāls, energoefektīvs un atbildīs LEED standartiem. Mērķis ir iegūt LEED platīna sertifikātu ēkas pirmajos darbības gados.

Novira Plaza biznesa centrā tiks apvienoti pārdomāti arhitektūras risinājumi, ērts un elastīgs interjera dizains un augstas kvalitātes apdares materiāli. Biznesa centram būs divi plaši ieejas vestibili, 7.stāva birojiem būs arī terases, savukārt ēku konstrukcijas tiks veidotas tā, lai tās var viegli pārplānot un pielāgot nomnieku vēlmēm. Pirmajā stāvā tiks izvietotas tirdzniecības telpas, savukārt divos pazemes stāvos atradīsies plaša autostāvvieta.

Jaunās ēkas atrašanās Rīgas vēsturiskajā centrā ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas tika ņemts vērā, projektējot ēku un veidojot to pēc iespējas tuvāku vēsturiskajam mērogam, detaļām, proporcijām. Tāpat ļoti liela uzmanība tika veltīta arī attīstītas infrastruktūras radīšanai, lai tā būtu piemērota gan gājējiem, gan riteņbraucējiem un autovadītājiem, kas šādā centrālā vietā ir ļoti būtiski.

Jaunā biroju un tirdzniecības kompleksa arhitekti ir Daces Putniņas vadītais arhitektu birojs BB studija, un tā būvniecību veic uzņēmums SIA VELVE.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit