NRC “Vaivari” izsludinājis konkursu multifunkcionālas ēkas būvniecībai

0
263
Publicitātes attēls

Nacionālais rehabilitācijas centrs (NRC) Vaivari izsludinājis atklātu konkursu jaunas multifunkcionālas ēkas būvniecībai Jūrmalā, Asaru prospektā 61, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) informācija.

Iesniegt pieteikumus var līdz 21.augustam, prognozētā līgumcena ir 3 405 940 eiro. Iepirkuma nolikumā teikts, ka piegādātājam būs jāveic jaunas multifunkcionālas ēkas būvniecība, blakus teritorijas labiekārtošana, kā arī zeme/ūdens siltumsūkņu ierīkošana, atbilstoši tehnisko specifikāciju prasībām, izstrādātā būvprojekta nosacījumiem.

Būvdarbu izpildes laiks paredzēts ne ilgāk kā 12 mēnešus no būvlaukuma nodošanas akta parakstīšanas un būvatļaujas nosacījumu izpildes.

NRC Vaivari projektu vadītāja Sandra Balode informēja, ka jaunā multifunkcionālā ēka ir nepieciešama, lai stiprinātu ārstniecības pakalpojumu sniegšanas kapacitāti, nodalot stacionāro un ambulatoro pacientu plūsmu un izveidojot atsevišķus telpas ar dažādiem drošības pasākumiem katrai šai pacientu plūsmai. Tāpat uz jauno ēku plānots pārcelt arī Vaivaru ortopēdijas un protezēšanas centru, medicīnisko dokumentu arhīvu, kuru telpas pašlaik atrodas ēkā Vēsmas ielā 13, Jūrmalā.

Ēkas kopējā platība būs 1700 kvadrātmetru un tā būs divstāvu ēka ar cokolstāvu.