Olainē top Dienas aprūpes centrs

0
246

Pabeidzot nozīmīgu būvdarbu posmu pie topošā Dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centra Olainē, Zeiferta ielā 6B, klātesot Olaines novada pašvaldības un Olaines sociālā dienesta pārstāvjiem un būvniekam – SIA Reaton aprīļa beigās svinēja spāru svētkus, vēsta Olaines novada pašvaldība.

Atbilstoši tradīcijām, notika vainaga uzlikšana uz ēkas jumta konstrukcijām, kas simboliski iezīmē brīdi, kad būve ir tās augstākajā punktā – jumta nesošā konstrukcija un lielākie būvdarbi ir pabeigti. “Nākošais lielais posms ir ēkas izolēšanas darbi – gan jumts, gan ārsienas –, lai izpildītu energoefektivitātes prasības. Un pēc tam – inženiertīkli un apdare, lai ēka būtu ekspluatējama un patīkama lietotājam” saka būvuzraudze Linda Zustrene.

Darbus Dienas aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centrā plānots pabeigt līdz šī gada beigām.

“Jaunas telpas ar nepacietību gaida Dienas aprūpes centra cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem. Telpas būs piemērotas dažādām dienas centra aktivitātēm, gan jaunu prasmju apgūšanai, gan arī būs iespēja saturīgi pavadīt brīvo laiku, atbilstoši savām spējām un vēlmēm. Savukārt, ēkas otrā spārnā tiks izveidots Rehabilitācijas centrs bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Šajā centrā būs pieejami rehabilitācijas pakalpojumi bērnu attīstībai un funkcionālo traucējumu mazināšanai. Būs pieejamas Montesori pedagoga attīstošās nodarbības, individuālās speciālistu konsultācijas un nodarbības: audiologopēda vai logopēda, ergoterapeita un mākslas terapeita, mūzikas terapeita pakalpojumi. Kā arī centrā bērni un viņu vecāki varēs saņemt psihologa pakalpojumus un psihosociālu atbalsts,” stāsta Ingūna Zirne, Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit