Nekustamo īpašumu attīstītāja Bonava Latvija šī gada novembrī nodevusi ekspluatācijā otro un trešo daudzdzīvokļu ēku jauno mājokļu projektā Fjordi, tādējādi noslēdzot visa projekta būvniecību, informē uzņēmuma pārstāvji.

Jaunais dzīvojamo māju komplekss atrodas Ganību dambī Rīgā un sastāv no trim sešu stāvu daudzdzīvokļu ēkām ar kopumā 150 vienas līdz četru istabu dzīvokļiem platībā no 41 līdz 90,2 kvadrātmetriem. Projekta būvniecībā un teritorijas labiekārtošanā kopumā ieguldīti 13,5 miljoni eiro.

Jauno mājokļu projekta Fjordi būvniecība sākta 2019.gadā, apbūvi realizējot divās kārtās. Kā pirmā 2020.gada nogalē tika uzbūvēta un nodota ekspluatācijā sešu stāvu dzīvojamā ēka ar 60 dzīvokļiem Ganību dambī 9, savukārt otrās un trešās ēkas ar kopā 90 dzīvokļiem būvdarbi Ganību dambī 11 un 11A pabeigti šī gada novembrī. Fjordi ilgtspējīgie un videi draudzīgie mājokļi ir būtisks Pētersalas–Andrejsalas apkaimes dzīvojamā fonda papildinājums.

“Lai arī pēdējos gados Covid-19 ietekmē ir pieaugusi cilvēku interese par dzīvi piepilsētās un lauku reģionos, Rīga un Rīgas centrs nav zaudējis savu aktualitāti, līdz ar to mājokļi galvaspilsētas centra apkaimēs joprojām ir augsti pieprasīti,” norāda Bonava Latvija mārketinga un pārdošanas vadītājs Kaspars Ekša.

Projekts ir īpašs ar vairākiem funkcionāliem un ilgtspējīgiem risinājumiem. Katrā dzīvoklī ierīkota zemgrīdas apkures sistēma, nodrošinot papildu telpu uz ierasto radiatoru rēķina. Tāpat visi dzīvokļi aprīkoti ar inovatīvu gaisa apmaiņas sistēmu ar rekuperācijas funkciju, garantējot telpās vienmēr svaigu gaisu un patīkamu klimatu. Iedzīvotāju ērtībai katrā kāpņutelpā pieejams lifts, savukārt lielgabarīta un sezonālas lietošanas mantu uzglabāšanai ēku pagrabstāvā iekārtotas individuālas slēdzamas mantu noliktavas telpas. Visas trīs projekta mājas izceļas arī ar savu eleganto ārējo izskatu un gaumīgajiem fasādes dizaina elementiem.

Īpaši pārdomāta ir arī projekta pieguļošās teritorijas labiekārtojuma un apzaļumošanas koncepcija. Lai paspilgtinātu un izceltu ēku arhitektūru, apstādījumu kompozīcijas veidotas askētiski, izmantojot ūdens mazprasīgus augus, tos papildinot ar sausām akmeņu upēm, kas rada ne tikai vizuālu efektu, bet vienlaikus pilda arī lietus ūdens savākšanas funkciju. Tāpat projekta pagalmā ierīkota plaša autostāvvieta 133 automašīnām un izbūvētas vairākas atpūtas zonas ar grila vietām un bērnu rotaļu laukumiem. Teritorijā ierīkotas arī vairākas velosipēdu novietnes, savukārt elektroauto īpašnieku vajadzībām pagalmā pieejamas divas autostāvvietas ar elektrouzlādes iespēju.

Bonava Latvija īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Attīstot projektus Rīgā un Pierīgā, Bonava Latvija nodrošina mūsdienīgu un Rīgas iedzīvotājiem pieejamu alternatīvu novecojušajam dzīvojamajam fondam. Kopumā būvniecības stadijā 2021.gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.

Bonava Latvija ir nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Bonava rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2020.gadā sasniedzot apgrozījumu 17 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. Bonava akcijas tiek kotētas Nasdaq biržā Stokholmā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit