Pabeigta projekta “Pagalms 2.0” būvniecība

0
268

Vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija jūlijā ekspluatācijā nodevis pēdējo – trešo – no projekta Pagalms 2.0 ēkām, tādējādi pabeidzot visa projekta būvniecību, vēsta attīstītāja pārstāvji.

Jaunais projekts atrodas Teikā, VEF teritorijā, Turaidas ielā starp Gaisa un Jorģa Zemitāna tiltu un to veido trīs piecstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas ar kopumā 189 divu līdz četru istabu dzīvokļiem platībā no 36 līdz 72 kvadrātmetriem. Visiem pirmo stāvu dzīvokļiem balkonu vietā ierīkota izeja uz plašu terasi ar zaļo zonu.

No citiem jau realizētiem Bonava Latvija projektiem daudzdzīvokļu dzīvojamie nami Turaidas ielā atšķiras ar vietējam tirgum jaunu konceptu, piedāvājot iedzīvotājiem nodarboties ar urbāno dārzniecību, teritorijā ierīkotās speciālās dārziņu vietās audzējot sev tīkamus garšaugus un dārzeņus. Tāpat īpaša uzmanība pievērsta ilgtspējīgas vides risinājumiem, piemēram, rūpējoties par vidi, teritorijā ierīkota lokāla lietus ūdens apsaimniekošanas sistēma.

Jaunajā dzīvojamo māju projektā pieejama sporta un rekreācijas aktivitātēm veltīta infrastruktūra – āra trenažieri, funkcionāls bērnu rotaļu laukums un laukums, kur spēlēt basketbolu, kā arī īpaši ierīkotas vietas grilēšanai.

Bonava Latvija īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Kopumā būvniecības stadijā 2021.gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit