Paldies tiem, kas strādā nesaudzējot sevi

0
349

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Arturs Lešinskis, Dr.sc.ing., profesors Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Vides un būvzinātņu fakultātes Arhitektūras un būvniecības katedrā, RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātē:
“Būvniecības nozare ir ārkārtīgi komplicēta un riskiem pārbagāta. Lai cik būvspeciālists būtu zinošs, kompetents un pieredzējis, gadās, ka tiekam pelti un kritizēti. Tikai mēs paši, būvindustrijā strādājošie, redzam un saprotam, kurš būvspeciālists sevi nesaudzējot strādā, lai taptu aizvien kvalitatīvāki, skaistāki un drošāki būvobjekti. Ikdienas steigā nāk būve pēc būves, izaicinājums pēc izaicinājuma un nav bieži tie brīži, kad pasakām paldies. Tad sumināsim tos, kuri šajā sarežģītajā laikā ir pelnījuši atzinību!”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.