Paldies – valūta ar nemainīgu kursu

0
1959

Laiks būvniecības nozares speciālistiem pateikt paldies par paveikto – piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvaiPamatakmenim!

Būvniecības valsts kontroles biroja arhitekte Inese Aizstrauta: «Paldies ir vienīgā valūta pasaulē, kas nemaina kursu, teicis Jānis Jaunsudrabiņš. Tāpēc tā ir visdrošākā, lai sveiktu speciālistus, kuri ikdienā rūpīgi strādā, lai mēs dzīvotu sakārtotā, skaistā un drošā vidē. Būvniecības nozares darbs ir veltīts ikvienam mūsu sabiedrībā, mēs to redzam un jūtam, mēs tajā dzīvojam un strādājam. Uzslavējot jaunos speciālistus, domājam par nākotni. Pateicoties pieredzējušajiem, mēs motivējam mūsu paaudzes sākto darbu turpinājumu.»

Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesors Raitis Brencis, Dr. sc. ing., CMB valdes loceklis: «Būvniecības pakalpojumu kvalitātes uzlabošana ir svarīga, lai sabiedrībai nodrošinātu drošas un kvalitatīvas būves un virzītu nozares attīstību. Balva vairo izpratni par būvnozari un ceļ tās prestižu.»

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan studentus, gan jau praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite. Atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.