Panākta vienošanās par Stradiņu jaunā korpusa būvdarbu turpināšanu

0
356

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīca š.g. 22. martā noslēdza vienošanos ar SIA Velve par slimnīcas A ēkas otrās kārtas būvdarbu turpināšanu, paredzot būvdarbu līguma summas palielinājumu par 14% un būvdarbu līguma termiņa pagarināšanu līdz 2024. gada 1. jūnijam, ēku nododot ekspluatācijā līdz 2024.gada 1.martam.

Kopējais būvdarbu sadārdzinājums noteikts 20 671 438,54 EUR ar PVN apjomā, bet ņemot vērā, ka līguma ietvaros pieejamā būvdarbu apjomu rezerve ir 4 659 628 EUR ar PVN apmērā, līgumcena tiek palielināta par 16 011 809 EUR ar PVN.

“A ēkas otrās kārtas būvdarbu turpināšana ir kritiski svarīga slimnīcas attīstībai un pakalpojumu piedāvāšanai pacientiem. A ēkas otrās kārtas būvdarbu turpināšana sniegs iespēju pacientiem piedāvāt ārstniecības pakalpojumus mūsdienīgās telpās jau 2024.gada nogalē, kā arī nezaudēt līdz šim piesaistīto ES fondu finansējumu ēkas attīstībai,” stāsta slimnīcas valdes locekle Agra Ločmele.

A ēkas pabeigšanu īpaši gaida nodaļas, kas šobrīd izvietotas vēsturiskajās un padomju laikā izbūvētajās slimnīcas ēkās – Neatliekamais medicīnas centrs, Sievietes un bērna veselības klīnika, Neiroloģijas klīnika, Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas klīnika.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā,14.martā, Valdība uzklausīja Veselības ministrijas informatīvo ziņojumu par slimnīcas A ēkas otrās kārtas attīstību un lēma par termiņa pagarinājumu slimnīcas būvprojektam un risinājumu finansējuma sadārdzinājumam.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit