Paplašinās “Avārijas brigādes” izklaides parku

0
642

AS Reģionālā investīciju banka (RIB) ir piešķīrusi 300 000 eiro lielu kredītu SIA Latvian amusement agency Latvijas lielākā izklaides parka Avārijas brigāde (ABpark) paplašināšanai, informē bankas pārstāvji.

Finansējums izmantots jaunu un jaudīgāku atrakciju iegādei, iesākot jaunu posmu tā attīstībā, lai kļūtu par vienu no vadošajiem ārtelpu atpūtas centriem Ziemeļvalstīs ar kvalitatīvu atpūtas programmu visai ģimenei.

ABpark līdzīpašnieks Mārtiņš Brezauckis informēja, ka kopējā izklaides parka teritorija paplašināta no aptuveni 19 hektāriem līdz 28 hektāriem un jaunās parka daļas apgūšana ilgs aptuveni trīs gadus. Nākotnē plānots piedāvāt arī izmitināšanas un SPA pakalpojumus.

“Ar katru gadu kļūstam atpazīstamāki – mūsu nākotnes idejām un plāniem notic arvien vairāk potenciālo sadarbības partneru. Reģionālā investīciju banka ir mūsu pirmais sadarbības partneris no banku vidus un bankas iesaistīšanās noteikti paātrinās ABpark attīstītību. Esam iegādājušies svārsta atrakciju un ERGO ūdenspasaules atrakcijas, kas īpaši aktuālas ir šajā karstajā vasarā.”

AS Reģionālā investīciju banka Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Armands Kokainis: “Avārijas brigādes atrakciju parks ir ambiciozs projekts un tā īpašnieki mērķtiecīgi strādājot paši saviem spēkiem jau tagad ir sasnieguši labus rezultātus. Spēja piesaistīt apmeklētājus no plašāka reģiona būs svarīgs nosacījums ABpark tālākā izaugsmē. Bankas piešķirtais finansējums ļaus parkam paplašināties straujāk, iepirkt modernas un jaudīgākas atrakcijas, kas savukārt piesaistīs vairāk apmeklētāju. Priekšrocība ir arī izklaides parka atrašanās brīvā dabā, jo tas mazina ar Covid-19 pandēmiju saistītos riskus.”