Paplašinās “Skanstes City” stāvlaukumu

0
468

Biroju centrs Skanstes City būtiski paplašina savu teritoriju, plānojot auto stāvlaukumu ar 450 automašīnu novietnēm. Jaunais auto stāvlaukums 16 000 kvadrātmetru platībā atradīsies blakus Skanstes City Laktas ielā, un tā izveidei, apzaļumošanai un labiekārtošanai ar elektrisko automašīnu uzlādes stacijām kopējās investīcijas sasniegs ap 1,7 miljoni eiro, ziņo projekta attīstītāji.

Auto stāvlaukuma teritoriju paredzēts apzaļumot, izveidot celiņu gājējiem līdz biroja centram, kā arī ierīkot energoefektīvu apgaismojumu.

Skanstes City pašlaik piedāvā jau vairāk nekā 1000 automašīnu novietņu. Pabeidzot jaunā stāvlaukuma izbūvi Laktas ielā mūsu nomniekiem būs pieejams auto stāvlaukums ar 1500 auto novietnēm. Mēs ne tikai paplašinām autostāvvietu pieejamību un piekļūšanu Skanstes City biroju centram no Laktas ielas puses, bet arī veidojam ilgtspējīgu vidi, rūpējoties par elektrisko automašīnu uzlādes stacijām, velosipēdu novietnēm un zaļu, sakārtotu teritoriju,” stāsta Skanstes City pārvaldītāja SG Capital partneris un valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs.

Auto stāvlaukums izveidos pakāpeniski līdz 2024.gadam. Patlaban ir nodots ekspluatācijā labiekārtots un apzaļumots stāvlaukums ar 50 auto novietnēm, līdz nākama gada vidum plānots paplašināt teritoriju līdz 250 auto novietnēm un tuvāko divu gadu laikā līdz 450 vietām kopā. Jau nākamgad auto stāvlaukumā plānots uzstādīt elektrisko automašīnu uzlādes stacijas.

“Šoruden atvērām konferenču centru 240 kvadrātmetru platībā, piedāvājot trīs dažāda izmēra zāles pasākumiem no 10–45 cilvēkiem, kā arī divas darba telpas telefonsarunām un mazākām sanāksmēm. Turklāt centra izkārtojumu iespējams ērti pārkārtot vairākās konfigurācijās, to pielāgojot uzņēmuma individuālām vajadzībām,” piebilst Švarcs.

Lai uzlabotu Skanstes City veloinfrastruktūru un ērtības riteņbraucējiem, biroju centrā nupat kā ir ierīkotas ģērbtuves nomniekiem, kuri tagad var piedāvāt saviem darbiniekiem dušas un ģērbtuves.

Skanstes City ir viens no lielākajiem biroju kompleksiem Rīgā, kas strauji attīstās. Tas ietver astoņas ēkas Skanstes un Duntes ielā teju 50 000 m2 platībā, kur telpas nomā vairāk nekā 60 Latvijas un ārvalstu uzņēmumi. Skanstes City pārvalda SG Capital, kas ir Baltijas komerciālā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldnieks ar uzsvaru uz investīciju ilgtspēju. “SG Capital” ir dibināts 2016.gadā un tā klienti ir vadošie institucionālie ieguldītāji Baltijas reģionā.