Par 1,7 miljoniem eiro cels piebūvi Saldus pamatskolai

0
771

Piektdien, 19.martā, Saldus novada dome parakstīja būvdarbu līgumu ar SIA Selva Būve par Saldus pamatskolas piebūves būvniecību, informē Saldus novada pašvaldība.

Plānotajā projektā Saldus pamatskolas demontētās ēkas vietā tiks būvēts jauns skolas korpuss ar savienojumu uz esošo ēku. Jaunajā ēkā tiks izveidots telpu bloks ar dabaszinību, moderno tehnoloģiju/valodu kabinetiem, praktisko darbu laboratorijām un mājturības telpām.

Pēc būvdarbu pabeigšanas jaunizbūvētajā ēkā būs nodrošināta vides pieejamība, ēka būšot aprīkota ar ergonomiskām mēbelēm, moderniem IT risinājumiem un tehnoloģijām.

Būvdarbu rezultātā tiks uzbūvēta zema enerģijas patēriņa ēka un uz ēkas tiks uzstādītas arī saules baterijas. Projekta laikā tiks veikta arī apkārtnes labiekārtošanas darbi.

Būvdarbus veiks SIA Selva būve, autoruzraudzību nodrošinās SIA Baltex Group un būvuzraudzību – SIA Būves birojs. Darbi jāpabeidz gada laikā.

Būvdarbu kopējās izmaksas ir 1 682 234,70 eiro bez PVN.

Projekts Saldus novada pašvaldības vispārējo izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana Nr. 8.1.2.0/17/I/027 tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.