Iļja Ņikuļins. Foto no khl.ru.

Par būvniecības uzņēmumu grupas MN Holding, kas apvieno būvfirmas Velve un Moduls Engineering, padomes priekšsēdētāju iecelts bijušais Krievijas hokeja izlases kapteinis, trīskārtējs pasaules čempions hokejā un uzņēmējs Iļja Ņikuļins, kas jau vairāk nekā piecus gadus izvērš investīciju projektus Latvijā, aģentūru LETA informēja MN Holdings pārstāvji.

“Pēdējā laikā saņemto investīciju piedāvājumu apjoms pieaug, un tas ir tikai loģisks solis, ka ieņemu padomes priekšsēdētāja amatu un tiešākā veidā iesaistos holdingam stratēģisku lēmumu pieņemšanā,” uzsver Ņikuļins.

Jaunajā uzņēmuma padomē priekšsēdētāja vietnieka pienākumus turpinās pildīt Šels Haralds Stēns, kurš teju 30 gadus vadījis un attīstījis uzņēmumus, kas specializējušies būvniecības izstrādājumu, radiatoru un sildierīču ražošanā. Viņa vadībā izveidotas ražotnes un ieviestas jaunas ražošanas līnijas tādos Eiropas uzņēmumos kā Novatherm, Sonata, Lidlemash un Lyngson.

Padomē darbu turpinās arī Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Straume. Straume ilgus gadus ieņēmis amatus celtniecības plānošanas un vadības jomā, vairākās organizācijās bijis galvenais inženieris, arī kvalitātes un vides vadības sistēmu vadītājs.

MN Holding apvieno būvfirmu Velve un elektrotehnisko tīklu un inženierkomunikāciju uzņēmumu Moduls Engineering, kas specializējas inženiertehnisko un elektrotehnisko risinājumu radīšanā, nodrošinot ēku ilgtspējīgu funkcionalitāti. MN Holding ir grupas uzņēmumu kapitāldaļu turētājs un nodrošina holdinga uzņēmumu centralizētu administratīvo, IT, darba drošības un mārketinga vadību.

Katrs no MN Holding uzņēmumiem darbojas neatkarīgi, fokusējot darbību uz izaugsmi un attīstību savā būvniecības nozares jomā. Vienlaikus uzņēmumi sasvstarpēji sadarbojas, nodrošinot visaptverošu būvniecības pakalpojumu klāstu.

MN Holding 2018.gadā strādāja ar 757 584 eiro apgrozījumu un guva 579 611 eiro peļņu, liecina Firmas.lv informācija. Uzņēmuma finanšu dati par 2019.gadu vēl nav publiskoti.

MN Holdings patiesā labuma guvēja ir Jekaterina Ņikuļina.

Ņikuļins ir trīskārtējs pasaules čempions hokejā, bijis Krievijas izlases un KHL klubu Kazaņas Ak Bars un Maskavas Dinamo kapteinis. Sportā nopelnītos līdzekļus viņš investējis projektos, pats iesaistoties savu ieguldījumu pārvaldīšanā.

Pievienot komentāru