KONTAKTINFORMĀCIJA

Adrese:
Kr. Barona 99b, Rīga, LV-1012;
Tālr. nr. 67845910, 26461816
E-pasts: lbs@blbs.lv

Pieņemšanas darba laiki:
Līdz 06.07.20 strādājam attālināti.
No 06.07.20 ar būvspeciālistu sertificēšanu saistīto dokumentu pieņemšana un konsultācijas:
– Otrdienās: 10:00 – 13:00 un 14:00 – 16:00
– Ceturtdienās: 10:00 – 13:00 un 14:00 – 16:00.

Būvspeciālista sertifikāta saņemšanai vai būvspeciālista darbības sfēru pievienošanai
– iesniegumi nākamā mēneša komisijai tiek pieņemti līdz kārtējā mēneša pēdējai dokumentu pieņemšanas dienai.

NOSŪTĪT ZIŅU

LBS SOCIĀLAJOS TĪKLOS:

2,152FaniPatīk
154SekotājiSekot
1,040SekotājiSekot
12SekotājiSekot

STRUKTŪRA

LBS VALDE

2018.g.–2021.g.
ievēlēta LBS XXX kongresā, 2018.gada 23.martā

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

MĀRTIŅŠ STRAUME 
Darba vieta: Latvijas Būvinženieru savienība
Tār. nr. 67845910
E-pasts: lbs@blbs.lv

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA 1.VIETNIEKS

RAIMONDS EIZENŠMITS
Darba vieta: SIA “PKE”
E-pasts: raimonds.eizensmits@gmail.com

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA VIETNIECE

HELĒNA ENDRIKSONE
Darba vieta: SIA “LBS-Konsultants”
E-pasts: helena@lbskonsultants.lv

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA VIETNIEKS

ARTIS DZIRKALIS
Darba vieta: SIA “CMB”
E-pasts: artis.dzirkalis@cmb.lv

LBS VALDES LOCEKĻI

ROMANS AUNIŅŠ
Darba vieta: Latvijas Būvinženieru savienība
E-pasts: raunins@inbox.lv

IMANTS DREIBLATS
Darba vieta: SIA “AMANTS”
E-pasts: imants.dreiblats@inbox.lv

VIJA GĒME
Darba vieta: VAS “Elektroniskie sakari”
E-pasts: vija.geme@vases.lv

ALDIS GRASMANIS
Darba vieta: SIA “Būvinženieru konsultāciju birojs”
E-pasts: aldis@bkb.lv

LEONĪDS JĀKOBSONS
Darba vieta: Būvmateriālu ražotāju asociācija
E-pasts: jakobsonsleonids@inbox.lv

VALDIS KOKS
Darba vieta: SIA “RERE Būve”
E-pasts: valdis.koks@reregrupa.lv

ILMĀRS LEIKUMS
Darba vieta: Latvijas Būvinženieru savienība
E-pasts: ilmars.leikums@gmail.com

VILNIS PUĻĶIS
Darba vieta: SIA “VPM LATVIA”
E-pasts: vp68@inbox.lv

JURIS MELLĒNS
Darba vieta: Valmieras pilsētas pašvaldība
E-pasts: juris.mellens@valmiera.lv

GINTS ŠĶENDERS
Darba vieta: SIA “Būvprojekts”
E-pasts: gints.skenders@gmail.com

MĀRĪTE ŠPERBERGA
Darba vieta: Latvijas Būvinženieru savienība
E-pasts: marite.sperberga@gmail.com

VALDIS UZARIŅŠ
Darba vieta: A/S “Būvuzņēmums Restaurators”
E-pasts: valdis@restaurators.lv

ANDRIS VEINBERGS
Darba vieta: Firma “KNAUF”
E-pasts: veinbergs.andris@knauf.lv

MĀRTIŅŠ VILNĪTIS
Darba vieta: RTU Būvražošanas katedra
E-pasts: martins.vilnitis@inbox.lv

INSTITŪCIJAS

ADMINISTRĀCIJA

Izpilddirektors –
Ilmārs Leikums, 67845910; ilmars.leikums@gmail.com
Biroja vadītāja –
Aiga Aleksandrova, 67845910; 26461816;
lbs@blbs.lv

LBS BSSI ADMINISTRĀCIJA

LBS BSSI galvenais administrators –
Mārtiņš Straume
tālr. nr. 67845910
lbs@blbs.lv
LBS BSSI galvenā administratora vietniece, kvalitātes sistēmas vadītāja –
Vaira Ronimoisa
tālr. nr. 67845910, 26334151
lbs@blbs.lv, vaira.ronimoisa@lbs.bssi.lv
LBS BSSI galvenā speciāliste –
Santa Soida
tālr. nr. 67845910, 26457353
lbs@blbs.lv, santa.soida@lbs.bssi.lv
LBS BSSI galvenais speciālists –
Romāns Auniņš
tālr. nr. 67845910, 29404851
lbs@blbs.lv, romans.aunins@lbs.bssi.lv
LBS BSSI  lietvede –
Liene Duša
tālr. nr. 67845910, 20283839
lbs@blbs.lv, liene.dusa@lbs.bssi.lv

SEKCIJAS

Arhitektūras un pilsētbūvniecības sekcija

Vadītāja:
Rūta Krūskopa
ruta.kruskopa@grafx.lv

Vietnieki:
Inese Aizstrauta
inese@aizstrauta.lv

Viesturs Briedis
viesturs.briedis@arho.lv

Ija Niedole
ija.niedole@imink.lv

Starptautisko sakaru sekcija

Vadītājs:
Jānis Igaunis
igaunis@autoosta.lv

Vietnieki:
Aivars Caune
aivars.caune@satv.tiesa.gov.lv

Kaspars Kurtišs
kaspars@kforma.lv

Likumdošanas sekcija

Vadītājs:
Ilmārs Leikums
ilmars.leikums@gmail.com

Vietnieki:
Raitis Gultnieks (kvalitātes uzraudzība)
lbba@inbox.lv

Juris Mellēns (iepirkumi)
juris.mellens@valmiera.lv

Vilnis Puļķis (ugunsdrošība)
vp68@inbox.lv

Sergejs Meierovics (restaurācija)
sergejs_meierovics@e-apollo.lv

Būvprojektēšanas sekcija

Vadītājs:
Aldis Grasmanis
aldis@bkb.lv

Uzņēmējdarbība sekcija

Vadītājs:
Artis Dzirkalis
dzirkalis@inbox.lv

Būvniecības tehnoloģijas sekcija

Vadītājs:
Gints Šķenders
gints.skenders@gmail.com

Vietnieks:
Andris Grebežs
andris.grebezs@bbs.lv

Inženierbūvju sekcija

Vadītājs:
Aivars Brambis
abr@aqua-brambis.lv

Transportbūvju sekcija

Vadītājs:
Mārtiņš Liepiņš
martins@celuprojekts.lv

Vietnieks:
Jānis Klismets
janisk@celuinzenieri.lv

Izglītības un būvniecības zinātnes sekcija

Vadītājs:
Mārtiņš Vilnītis (RTU)
martins.vilnitis@inbox.lv

Vietnieki:
Sandra Gusta (LLU)
sandra.gusta@llu.lv

Andris Veinbergs (KNAUF)
veinbergs.andris@knauf.lv

LBS pārstāves ECCE

Helēna Endriksone
helena@lbskonsultants.lv

Vija Gēme
vija.geme@vases.lv

STATŪTI UN ĒTIKAS KODEKSS

STATŪTI

LATVIJAS BŪVINŽENIERU SAVIENĪBAS STATŪTI

ĒTIKAS KODEKSS

LATVIJAS BŪVINŽENIERU SAVIENĪBAS ĒTIKAS KODEKSS