Par profesionāļiem kļūst ilgstošā darbā

0
1014

Būvindustrijas lielās balvas vērtētāju un pretendentu tikšanās otrajā dienā 28.septembrī ar 49 ekspertiem attālināti tikās Pamatakmenim un titulam Gada students nominētie.

Savu veikumu prezentēja Ivo Liepa, Mareks Bokta, Ramona Vētra, Jānis Kreicburgs, Edgars Krastiņš, Raido Blumbergs, Edgars Lankups, Edgars Pauls, Anna Mežecka, Rolands Šteinbergs, Astra un Juris Pogas, Raivis Stalažs.

Te atziņa no šodien uzklausītajiem: “Ja kāds atnāk un saka: klau, tur ir kļūda!, bieži vien nereaģēju. Kamēr pats neesmu visu izpētījis, nevaru klasificēt to kā problēmu. Kādreiz aizņemtības dēļ problemātisko jautājumu nolieku zemākā plauktiņā, kas varbūt nav pareizi, bet, kamēr pats neesmu “izkodis”, neaiztieku. Iespējams, risinājums jau ir priekšā, tikai kāds nav paskatījies.”

Viens no agrāko gadu laureātiem secina: “Par profesionāli mēs katrs kļūstam vien tad, ja darbam veltām ļoti daudz laika. Karjeras pirmsākumos strādāju pie stingra projektu vadītāja. Tur bija režīms, sarežģīta komunikācija. Sākumā varbūt ar nedaudz sakostiem zobiem, bet galu galā darbs tika izdarīts labi. Viņš kļuva par piemēru, jo, kad izvērtēju visus procesus, kāpēc viņš savos lēmumos bija tik stingrs un nepiekāpīgs, sapratu, ka profesionālisms rodas ar smagu, neatlaidīgu darbu.”

Vēl dažas dienas ikviens var atbalstīt nominantus interneta balsojumā, lai noteiktu sabiedrības simpātiju balvas saņēmējus katrā nominācijā. Balsot var vienreiz dienā līdz 30.septembra pulksten 18 vietnē http://lielabalva.lv/balsosana/.

Kuri saņems Pamatakmeni pēc vērtētāju balsojuma, uzzināsim apbalvošanas ceremonijā 13.oktobrī VEF kultūras pilī.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, ThermoWhite, atbalstītāji – RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: Būvinženieris, buvbaze.lv, buvlaukums.lv, abc.lv, building.lv, Laiks mājai.