Par pusmiljonu eiro pārbūvēs Rīgas ielas posmu Jēkabpilī

0

Nākamnedēļ plānots sākt pārbūves darbus Rīgas ielas posmā Jēkabpilī, un darbi kopumā izmaksās 526 764 eiro, informē Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Būvdarbi notiks no Daugavpils ielas līdz pilsētas robežai, slēdzot satiksmi vienā braukšanas joslā, satiksmi organizējot ar ceļa zīmju un luksoforu palīdzību. 

Rīgas iela ir maģistrālā iela, kas ir Valsts galvenā autoceļa A6 posms Jēkabpils pilsētas teritorijā, tā nodrošina satiksmes dalībnieku tranzītu, piekļūšanu uzņēmumiem un privātīpašumiem. 

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs informē: “Turpinot pilsētas ielu infrastruktūras sakārtošanu jau tuvākajā laikā realizēsim būtiskas pārmaiņas Rīgas ielas posmā. Kā zināmas Rīgas ielas posmā no Daugavpils ielas līdz pilsētas robežai, brauktuves un nobrauktuvju segums ir nolietojies, tajā ir izveidojušās dažāda rakstura plaisas un bedres. Ielas posmam nav izbūvēta gājēju infrastruktūra un ielas apgaismojums. Esmu gandarīts, ka šim ielas posmam paredzēti atjaunošanas darbi, lai uzlabotu ceļa seguma kvalitāti, izveidotu gājēju un velobraucēju infrastruktūru un ielas apgaismojumu. Jau tuvākajā nākotnē Daugavpils virzienā, pēc šīs ielas posma atjaunošanas, būtiski uzlabosies autotransporta kustība, tiks panākta ērta iedzīvotāju pārvietošanās, kā arī būtiski uzlabosies gājēju un velobraucēju satiksmes drošība.”

Jēkabpils pilsētas pašvaldības 2020. un 2021.gada budžetā plānots finansējums no pašvaldības budžeta līdzekļiem 25% apmērā un Valsts kases kredītlīdzekļiem 75% apmērā ar mērķi – būvdarbu veikšanai.

Kopējais atjaunojamās ielas posma garums sastāda 614 metri. 

Būvprojekta izstrādi ielas atjaunošanai 2018.gadā veica SIA Firma L4. Darbus veiks SIA Krustpils

Kopējā projekta summa 526 763,61 eiro, kas ietver būvprojekta izstrādi, autoruzraudzību, būvuzraudzību un būvdarbus.

Pievienot komentāru