Pareizi uzlikt un pārbaudīt

0
114
Materiāla pārbaude.

Latvijā radītais un starptautiski patentētais materiāls Controlit pamatā top no austās stikla šķiedras, kas apstrādāta ar nerūsējošo tēraudu nanotehnoloģijā.

Iestrādājot materiālu zem jumta hidroizolācijas, ar speciālu iekārtu var laikus precīzi noteikt bojājumu vietas. Tās izlabojot, var paildzināt jumta ekspluatācijas laiku, nepieļaujot tā tecēšanu, un ietaupīt finanšu līdzekļus.

Materiāla galvenā īpašība ir teicama elektrovadītspēja. Controlit elektriskā pretestība ir līdz 1000 Ohms/sq. Tas no vienas puses nodrošināts ar vakuuma iztvaicēšanas metodi, uzklājot plānu nerūsējošā tērauda kārtu. Izmanto nerūsējošo tēraudu, nevis citu metālu, lai saskarē ar gaisu un mitrumu materiāls neoksidētos un pēc laika nezaudētu elektrovadītspēju un funkcionalitāti.

Controlit apakšklāju bieži kausē ar degli ļoti augstā temperatūrā, tāpēc tam jābūt pilnīgi nedegošam. Lai nodrošinātu šo parametru, materiāls pirms metalizācijas ir speciāli apstrādāts ar uguni atgrūdošu pārklājumu. Materiālam ir A2 ugunsreakcijas klase.

Visu rakstu lasiet žurnāla Būvinženieris decembra numurā (Nr.77).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit