Pašvaldības īpašumu nodod jaunas sporta halles būvniecībai

0
108

Trešdien, 12.maijā, Rīgas domē pieņēma lēmumu nodot valstij bez atlīdzības pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu Krišjāņa Barona ielā 99C  jaunas komandu sporta spēļu halles būvniecībai, informē Rīgas pašvaldība.

Pieņemtais lēmums paredz pašvaldībai piederošā īpašumā K.Barona ielā 99C, kas sastāv no zemes 8897 kvadrātmetru platībā un neizbūvētas jaunbūves, celt jaunu komandu sporta spēļu halli – tā saucamās Basketbola mājas – ar trim transformējamiem basketbola laukumiem un tribīnēm līdz 3000 skatītājiem. Jaunajā hallē izbūvēs arī vieglatlētikas un smagatlētikas sektorus ar piegulošo sporta infrastruktūru – ģērbtuvēm, sporta medicīnas kabinetiem, nelielu sportistu dienesta viesnīcu un autostāvvietu.

Plānots, ka jaunizveidoto sporta infrastruktūru ikdienā izmantos arī bērnu un jauniešu basketbola skolas Rīga audzēkņi profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas īstenošanai, citi sporta interešu un profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu, kā arī apkārtējo izglītības iestāžu audzēkņi. Sporta hallē būs iespējas sarīkot arī starptautiska līmeņa sporta sacensības un treniņnometnes. Projektu ir plānots īstenot līdz 2022.gada decembrim.

Šī gada 18.martā Ministru kabinets nolēma atbalstīt Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādāto projektu par jaunas komandas sporta spēļu halles būvniecības projektu Rīgā un piešķīra finansējumu 13,65 miljonu eiro apmērā. Lēmums paredz, ka, īstenojot jaunās halles būvniecību, īpašuma tiesības ir jānostiprina uz valsts SIA Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions” vārda.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit