Pateikt paldies kolēģiem un partneriem

0
466

Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls Būvinženieris sadarbībā ar būvindustrijas nevalstiskajām organizācijām un valsts institūcijām šogad jau devīto reizi suminās izcilākos nozares speciālistus, pasniedzot Būvindustrijas lielo balvuPamatakmeni. Žūrijas dalībnieki aicina pateikt paldies labākajiem būvspeciālistiem par profesionālo ieguldījumu, piesakot apbalvojumam kolēģus un partnerus.

Velux Baltics ģenerāldirektors Dmitrijs Astašonoks: “Veselīgas mājas ne tikai atstāj iespējami mazu ietekmi uz klimatu, bet arī ir labvēlīgas mūsu labsajūtai, uzlabo sekmes skolā un panākumus darbā. Pietiekama dienasgaisma un ventilācija, komfortabla temperatūra un mitruma līmenis ir ļoti svarīgi faktori, lai telpu sauktu par labvēlīgu vidi dzīvei. Tāpēc ļoti atzinīgi vērtējam būvniecības nozares augstāko apbalvojumu – Būvindustrijas lielo balvu. Atzinība nozares profesionāļiem kalpo kā motivācija sasniegt jaunas virsotnes, pievēršot uzmanību kvalitatīvai būvniecībai un veselīgam ēku iekštelpu klimatam.”

Monta Berga, biedrības Latvijas ceļu būvētājs izpilddirektore: “Pēc veiksmīgas ārstēšanas mēs esam pieraduši teikt paldies ārstiem un medmāsām. Cilvēki saka – ceļi ir valsts ekonomikas asinsrite. Ik gadu par infrastruktūras atjaunošanu un uzlabošanu rūpējas mūsu ceļinieki un tiltinieki, un labākajiem speciālistiem būtu jāpasaka īpašs paldies!”

Līdz 15.septembrim piesakiet augstajam apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva gan studentus, gan jau praktizējošus kolēģus un sadarbības partnerus, kā arī seniorus. Vairāk informācijas – http://lielabalva.lv/balva/#nolikums.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva galvenais partneris ir Knauf, sadarbības partneri – Bauroc, Peri, Paroc, CMB, Velux, atbalstītāji: RERE Grupa, Sakret, Ramirent, Firma L4. Mediju partneri: žurnāls Būvinženieris, buvbaze.lv; buvlaukums.lv; abc.lv, building.lv, Laiks mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit