Pēc pārbūves Rēzeknē svinīgi atklāta Atmodas iela

0
549
Foto: R.Pujats

Rēzeknē pēc apjomīgiem rekonstrukcijas darbiem svinīgi atklāta Atmodas iela. Četru mēnešu laikā 511 metrus garajā ielā tika ierīkota jauna apgaismojuma sistēma, lietusūdens kanalizācija, ietve, ieklāts jauns asfalta segums un izveidotas automašīnu stāvvietas.

Pasākumā piedalījās Rēzeknes valstspilsētas pašvaldības speciālisti, SIA ACBR (uzņēmums, kas rekonstruēja ielu) valdes loceklis Harijs Kovaļevskis, SIA ACBR projekta vadītājs Dainis Lontons, SIA KEM (tehniskā projekta autors) vadītājs Mārtiņš Kiščenko un SIA JLD (būvuzraudzība) pārstāve Elīna Smalkā.

Īpašu šo pasākumu padarīja pirmsskolas izglītības iestādes Māriņa audzēkņi. Aptuveni simts bērni šajā dienā iznāca Atmodas ielā un izkrāsoja to visās varavīksnes krāsās, uzzīmējot ar krītiņiem savu veltījumu dzimtajai pilsētai. Cik žēl, ka spilgtie zīmējumi uz jaunā asfalta nav uz ilgu laiku, bet bērnudārza audzēkņiem šī diena tomēr bija nedaudz citādāka un spilgtāka, neskatoties uz pelēkajām debesīm un lietu.

Ceļavārdus un lūgšanas visiem, kas izmanto un izmantos šo ceļu nākotnē, teica Dieva Žēlsirdības Romas katoļu baznīcas prāvests Staņislavs Prikulis.

“Atmodas ielas rekonstrukcija ir kārtējais lielais solis ceļā uz infrastruktūras sakārtošanu Ziemeļu rajonā un visā pilsētā. Tas ir vēl viens apliecinājums tam, ka mēs esam uz pareizā ceļa un izdarīsim visu iespējamo, lai īstenotu vēl daudzus projektus dzimtās pilsētas infrastruktūras attīstības jomā,” Atmodas ielas atklāšanā teica Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs.