Piedāvā iepazīties ar robotizētu risinājumu metālapstrādē

0
216
Attēls ilustratīvs

Investējot nākotnes metālapstrādes nozares attīstībā, uzņēmuma Sanistal Baltijas centrālajā ēkā Rīgā, Tīraines ielā 9 ierīkota metināšanas automatizācijas demonstrācija zāle, kurā ikvienam industriālam uzņēmumam ir iespēja iepazīties ar robotizētā risinājuma priekšrocībām metālapstrādē.

Demonstrācijas robotu ir iespējams pielāgot klientu vajadzībām un arī veikt individuālā testa darbības, lai precīzi noskaidrotu robotizētā risinājuma priekšrocības konkrētā klienta darbu veikšanai. Tas ļauj metālapstrādes uzņēmumiem ne tikai risināt darbaspēka trūkuma jautājumu, bet arī nodrošināt augstu kvalitāti ražošanas procesā, ātrumu un efektivitāti.

Robotizētais risinājums ir tālāka Sanistal industriālā departamenta piedāvājuma attīstība un to radījis viens no vadošajiem uzņēmumiem šajā jomā Lincoln Electric. LINC-COBOT ir robotizēts metināšanas risinājums ar vienkāršu programmēšanu. Šīs sistēma viegli pārvietojas uz metināmajām detaļām, ļaujot vienlaicīgi metināt arī ar roku.

Sanistal piedāvājumā ir arī daudzi citi risinājumi, kas palīdz klientiem attīstīt savu biznesu. Līdz šim veiksmīgi Baltijas tirgū piedāvātas pašapkalpošanās iekārtas StockMASTER, kas ļauj ražotājiem būtiski samazināt nolietojamo preču patēriņu, kā arī uzlabot iepirkumu efektivitāti.