Piešķir aizdevumu industriālā parka būvniecībai Rīgā

0
273

Banka Citadele piešķīrusi ilgtermiņa aizdevumu industriālo nekustamo īpašumu attīstītājam un pārvaldītājam Sirin Development, kas tiks izmantots Rīgā topošā A klases industriālā parka otrās kārtas investīciju refinansēšanai.

Viens no Baltijā lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Sirin Development industriālo parku projektu Rumbula īsteno trīs posmos un Rīgā izveidojis A klases noliktavu kompleksu 32 000 kvm platībā.

“Latvijas tirgū strādājam kopš 2009.gada, un šajā laikā esam uzstādījuši vairāk nekā 100 000 kvm industriālo nekustamo īpašumu. Ar spēcīgu finanšu partneru palīdzību plānojam turpināt aktīvu attīstību Latvijā. Uzņēmums nesen uzvarēja Rīgas pašvaldības rīkotajā izsolē un parakstīja pirkuma-pārdošanas līgumu, lai iegādātos 39 ha platību netālu no starptautiskās lidostas Rīga, kur kopā ar starptautisku arhitektu komandu plānojam attīstīt Baltijas valstīs modernāko un augstākajiem ilgtspējas standartiem atbilstošu loģistikas parku,” stāsta Sirin Development direktors Laurīns Kuzavs, piebilstot, ka uzņēmuma mērķis ir kļūt par lielāko industriālo nekustamo īpašumu attīstītāju Latvijā.

Citadele ir banka vietējiem Baltijas klientiem. Tieši tas ir viens no faktoriem, kas palīdz sadarboties ar vadošajiem Baltijas uzņēmumiem, kāds ir Sirin Development. Industriālo parku projektos nepieciešami lieli ieguldījumi un uz ilgtermiņu vērsta sadarbība, tāpēc esam gatavi palīdzēt īstenot uzņēmuma vērienīgos attīstības plānus,” teic bankas Citadele valdes loceklis korporatīvo klientu apkalpošanas jautājumos Vaids Žagūnis.

Sirin Development ir viens no lielākajiem industriālo nekustamo īpašumu attīstītājiem Baltijas valstīs, kura darbība ietver industriālo nekustamo īpašumu attīstīšanu un apsaimniekošanu, build-to-suit projektu īstenošanu, nekustamā īpašuma iegādi un nomu. Nākamo piecu gadu laikā uzņēmums plāno paplašināt savu A+ klases noliktavu platību līdz vienam miljonam kvadrātmetru.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit