Piešķir finansējumu Mikroķirurģijas centra slimnīcas būvniecībai

0
172
Attēls ilustratīvs

Piešķirts SEB bankas finansējums 5 miljonu eiro apmērā Latvijas Mikroķirurģijas centram jaunas specializētas slimnīcas būvniecībai Rīgā. Topošā slimnīca sniegs iespēju vienuviet veikt augstas kvalitātes diagnostiku un rokas, estētiskās un rekonstruktīvās mikroķirurģijas pakalpojumus, nodrošinot to lielāku pieejamību ne tikai Latvijas iedzīvotājiem, bet arī ārvalstu klientiem.

Latvijas Mikroķirurģijas centrs ir viena no vadošajām plastiskās ķirurģijas klīnikām Baltijas valstīs, kas Latvijā nodrošina pasaules līmeņa mikroķirurģijas pakalpojumus. Pieaugot gan sniegto pakalpojumu klāstam, gan arī pacientu skaitam, ārstniecības iestādei ir nepieciešamas plašākas telpas, kas ļautu apkalpot pastāvīgi augošo klientu plūsmu. Šim nolūkam iegādāts nekustamais īpašums Brīvības gatvē, Rīgā, kuru pārbūvējot un paplašinot līdz 1750 kvm, plānots izbūvēt specializēto slimnīcu, tai skaitā ambulatoro medicīnas iestādi.

Uzņēmums jaunās struktūrvienības atvēršanā paredz ieguldīt investīcijas vairāk nekā 7 miljonu eiro apmērā. Ēkas paplašināšanas un pārbūves darbus veiks būvuzņēmums MONUM, kas specializējas nozīmīgu pilsētvides projektu, dzīvojamo māju būvniecības segmentā, dažāda mēroga un sarežģītības civilās un industriālās būvniecības projektu realizācijā, veic infrastruktūras izbūves darbus, kā arī ielu un ceļu izbūvi vai rekonstrukciju. Plānotās specializētās slimnīcas projekta autors ir arhitektu birojs Ozola & Bula.