Plāno trīs daudzdzīvokļu ēku būvniecību Ojāra Vācieša ielā Rīgā

0
322
Attēls ilustratīvs

Nekustamā īpašuma projektu attīstītājs Kaamos iecerējis trīs daudzdzīvokļu ēku būvniecību Ojāra Vācieša ielā Pārdaugavā, aģentūrai LETA pavēstīja Kaamos valdes priekšsēdētājs Guntars Cauna.

Zemesgrāmatas informācija liecina, ka Kaamos par 560 000 eiro no AS Printful Latvia 2022.gada jūnijā iegādājies 6758 kvadrātmetrus lielu zemesgabalu Ojāra Vācieša ielā 8.

Savukārt informācija Būvniecības informācijas sistēma liecina, ka pērn novembrī reģistrēta būvniecības iecere trīs daudzdzīvokļu dzīvojamajām ēkām šajā zemesgabalā.

Cauna aģentūrai LETA apstiprināja, ka zemesgabals ir Kaamos īpašums. Tam šobrīd norisinās plānošanas un projektēšanas process, kura gaitā Kaamos vēl joprojām strādā pie projekta aprisēm un gala risinājumiem. Tāpat vēl joprojām projektam nav izsniegta būvatļauja, un tas nozīmē, ka projekta gala risinājumi vēl nav saskaņoti.

Cauna piebilda, ka par projekta detaļām patlaban runāt būtu pāragri, jo patlaban vēl nav zināms, kā izskatīsies šis projekts. Cauna prognozēja, ka projekta konceptuālie risinājumi varētu tikt apstiprināti šī gada vidū.

Kopš savas darbības uzsākšanas Latvijā 2019.gadā nekustamā īpašuma attīstītājs Kaamos Ķengaragā īstenojis projektu Divi krasti, ko veido divas piestāvu ēkas ar 132 dzīvokļiem. Uzņēmuma jaunākajā dzīvojamo ēku projektā Moho Park Mežaparkā savus īpašniekus atraduši vairāk nekā 75% no 154 dzīvokļiem divos 12 stāvu namos, kuros patlaban vēl notiek būvdarbi.

Patlaban Teikā tiek būvēts projekts Ābeļziedu terases, kurā Kaamos investēs 11 miljonus eiro.