Polijā atver jau trešo uzņēmuma “PATA grupa” kokmateriālu veikalu

0
75
Publicitātes attēls

Latvijā lielākais pilna cikla meža apsaimniekošanas un kokrūpniecības uzņēmums PATA grupa atvēris trešo specializēto kokmateriālu veikalu Polijā. Jaunais veikals atrodas Polijas pilsētā Ļubļinā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Šī gada laika PATA grupa Polijā ir atvērusi jau trīs specializētos kokmateriālu veikalus – martā tika atvērts veikals Olštinā, savukārt septembrī Glivicē.

Līdz ar jaunā veikala atklāšanu PATA grupas specializēto kokmateriālu veikalu ķēdi Baltijas jūras reģionā veido desmit veikali – pieci Latvijā, divi Lietuvā un trīs Polijā. Visās valstīs klienti var iepirkties arī e-veikalā.

PATA grupas specializētajā kokmateriālu veikalu ķēdē ir pieejami dažādu biezumu, platumu un garumu zāģmateriāli, kas tiek izmantoti būvniecībai. Tāpat sortimentā ir pieejams divu veidu konstrukciju materiāls, kas šķirots pēc C24 un C16 kvalitātes. Piemājas darbiem klienti var iegādāties PATA grupas ražotas gan kalibrētas koka latas, gan terases un žoga dēļus. Veikalos pieejami arī PATA ražotie kurināmās koksnes produkti – briketes un kamīnmalka.

Veikala produkciju veido arī Eiropas ražotāju kokmateriāli, starp kuriem populārākie produkcijas veidi ir iekšējās un ārējās apdares dēļi, termo terases dēļi, grīdas dēļi, zāģmateriāli, pirts lāvas un apdares dēļi, līmētās plātnes, kā arī cita veida koksnes produkcija.